Вівторок, 22.09.2020, 18:08
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту








Главная » 2019 » Листопад » 27 » Міський конкурс "Новорічна композиція"
11:41
Міський конкурс "Новорічна композиція"

   Із метою формування екологічної, естетичної, трудової культури учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи на базі станції юних натуралістів проведено І (міський) етап зазначеного вище заходу. У конкурсі-виставці взяли участь усі заклади загальної середньої освіти, СЮН, ДЮЦНВ, ЦНТТУМ. Усього  представлено 118 робіт.

       Результати конкурсу

 

1 місце - "Українська ялинка" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Згама Маргарита, 6-А, кер. гуртка Бевз С.В.);

1 місце -  "Свято наближається" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Кравчук Анна, 10-А, уч. Починок Н.В.); 

1 місце - "Кавове чудо" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Клочкова Кіра, 2-Б, уч. Михайльонок С.В.);

1 місце - "Різдвяний янгол" (ЗОШ І-ІІІ ст.  № 5, Галеба  Анастасія, 1-Б, уч.  Сидоренко О.Є.);

1 місце - "Новорічний підсвічник" (ЗОШ І-ІІІ ст.  № 6, Шаленкова Олександра, 7 кл., уч. Білан В.В.);

1 місце -  "Млин" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, Гульченко Олександр, 6 кл., кер. гуртка   Криворученко С.В.);

1 місце -  "Білим снігом все запушено" (ЗОШ І-ІІІ ст.  № 9, Вітенко Юлія, 9 кл. , кер. гуртка Шалашова Н.О.);

1 місце -  "Хатинка Нового року" (ЗОШ І ст. № 11, Подорван Артем, 1 кл., уч. Ніценко Т.Л.);

1 місце -  "Ялинка" (ЗОШ І ст. № 11, Суржок Тимофій, 3 кл., уч. Литвинюк С.А.);

1 місце -  "Свято наближається" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, 1 кл., уч. Драганова А.О.);

1 місце -  "Новорічні мрії" (НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", Нагорна Поліна, 5-Б, уч. Карічковська Н.М.);

1 місце -  "Казковий ліс" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, Попугіна Каміла, 4-А, уч. Головань Н.С.);

1 місце -  "Ялинка-модниця" (ЗОШ І-ІІІ ст.  № 17, Коваленко Евеліна, 2-Б, уч. Барабанщикова О.М.);

1 місце -  "Різдвяний вінок" (гімназія, Костенко Маргарита, 2(6)-А, уч. Слюсар Н.В.);

1 місце  - "5 хвилин до Нового року" (ЦНТТУМ, Панасюк Анастасія, гурток "Моделювання іграшок-сувенірів", кер. гуртка Архіпова Т.Г.);

1 місце -  "Новорічний годинник "Олені" (ЦНТТУМ, Махтіна Аліса, гурток "Початкове технічне моделювання", кер. гуртка Баранська О.А.);

1 місце -  "Новорічний настрій" (ЦНТТУМ, Добров Гліб, гурток "Початкове технічне моделювання", кер. гуртка Доброва Л.Л.);

1 місце -  "Сніговик" (ЦНТТУМ, Гонорович Дар’я, гурток "Виготовлення сувенірів", кер. гуртка Доброва Л.Л.);

1 місце -  "Сніговий король" (ЦНТТУМ, Міцай Катерина, гурток "В'язунчики", кер. гуртка Добровольська О.О.);

1 місце -  "Прикрась ялинку" (ЦНТТУМ, Котович Валерія, гурток "В'язунчики", кер. гуртка Добровольська О.О.);

1 місце -  "Зимовий ловець снів" (ЦНТТУМ, Ткаченко Варвара, гурток "Сувенірна майстерня", кер. Нужна К.В.);

1 місце -  "Засніжений камін" (ЦНТТУМ, Шиманська Аліна, гурток "Сувенірна майстерня", кер. Нужна К.В.);

1 місце -  "Набір ялинкових прикрас" (ЦНТТУМ, Ларькіна Аліна, гурток "Сувенірна майстерня", кер. Нужна К.В.);

1 місце -  "Новорічна ялинка" (ЦНТТУМ, Драганова Вероніка, гурток "Сувенірна майстерня", кер. гуртка Ольховська Л.М.);

1 місце -  "Блакитна зірочка" (ЦНТТУМ, Рябчук Богдан, гурток "Радіоелектронне конструювання", кер. гуртка Семенова О.А.);

1 місце -  "Сніговик-вокаліст" (ДЮЦНВ, Сніцаренко Марія, гурток художньої вишивки, кер. гуртка Голубенко Н.О.);

1 місце -  "Новорічне поросятко" (ДЮЦНВ, Ларець Дар’я, гурток "Павутинка", кер.      Пак О.М.);

1 місце -  "Новорічне оленя" (ДЮЦНВ, Триняк Вікторія, гурток "Павутинка", кер. гуртка Пак О.М.);

1 місце -  "Новорічна зірка" (СЮН, Коноваленко Софія, гурток "Екомистецтво", кер. гуртка  Варяниця А.О.);

1 місце -  "Стилізована ялинка" (СЮН, Бугаєнко Анастасія, Галеба Анастасія, гурток "Екомистецтво", кер. гуртка Варяниця А.О.);

1 місце -  "Різдвяний віночок" (СЮН, Паша Софія, гурток "Флористика і фітодизайн інтер’єру", кер. гуртка Мельник К.І.);

1 місце -  "Прикраса на ялинку" (СЮН, Костенко Маргарита, гурток "Народознавство", кер. гуртка Костенко І.М.);

1 місце -  "Сніговик" (СЮН, гурток "Природна скарбничка", кер. гуртка Костенко І.М.);

2 місце – "Новий рік буває навіть у мишей" (ЗОШ І-ІІІ ст.  № 1, Спіріна Валерія, 8-Б, уч. Бевз С.В.);

2 місце –  "Королева року та її гості" (ЗОШ І-ІІІ ст.  № 1, Кондратюк Анастасія, 6-А, уч. Бевз С.В.);

2 місце –   "Новорічне мишеня" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, Патрашевська Поліна, 2-А, уч. Корабліна Н.Г.);

2 місце –  "Пухнаста хвоя" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Сікорський Вадим, 4-А кл., уч. Чаловська С.П.);

2 місце – "Африканська ялинка" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Кузмінська Єва, 2-Б, уч.    Михайльонок С.В.);

2 місце – "Зимова казка" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Кодацька Марія, 2-А, уч. Полякова Н.А.);

2 місце –  "Новорічна феєрія" (ЗОШ І-ІІІ ст.  № 5, Староворченко Богдан, 2-А, уч. Полякова Н.А.);

2 місце -  "Різдвяний оберіг" (ЗОШ І-ІІІ ст.  № 9, Вавіліна Анастасія, 7, кер. Мельник К.І.);

2 місце – "Зимова фантазія" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, Доморецька Анастасія, 3 кл., уч.   Телефус О.І.);

2 місце – "Казкова хатинка" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, Бондаренко Мар’яна, 3 кл., уч.     Телефус О.І.);

2 місце – "Місяць" (ЗОШ І-ІІІ ст.  № 12, Поліщук Дмитро, 1-А, уч. Чамлай Н.В.);

2 місце -  "Дивна зірка сніжно-біла на вікно до нас залетіла" (ЦНТТУМ, Полковська Владислава, гурток "Початкове технічне моделювання", кер. гуртка Баранська О.А.);

2 місце -  "Іграшки для ялинки" (ЦНТТУМ, Плаксіна Дар’я, гурток "Виготовлення сувенірів", кер. гуртка Доброва Л.Л.);

2 місце -  "Мишенята" (ЦНТТУМ, Савчак Валерія, гурток "Виготовлення сувенірів", кер. гуртка Доброва Л.Л.);

2 місце -  "Сонько-дрімко" (ЦНТТУМ, Грибачов Кирило, гурток "В'язунчики", кер. гуртка Добровольська О.О.);

2 місце -  "Олені, олені…" (ЦНТТУМ, Міцай Катерина, гурток "В'язунчики", кер. гуртка  Добровольська О.О.);

2 місце -  "Різдвяний дзвіночок" (ЦНТТУМ, Аніна Катерина, гурток "В'язунчики", кер. гуртка Добровольська О.О.);

2 місце -  "Ялинонька" (ЦНТТУМ, Сологуб Анастасія, гурток "В'язунчики", кер. гуртка Добровольська О.О.);

2 місце -  "Гламурний сніговичок" (ДЮЦНВ, Голубенко Анна, гурток художньої вишивки, кер. гуртка Голубенко Н.О.);

2 місце -  "Новорічна композиція" (СЮН, Янчук Ангеліна, гурток "Флористика і фітодизайн інтер’єру", кер. гуртка Мельник К.І.);

2 місце -  "Новорічна зірка" (СЮН, Сухий Іван, гурток "Вишиваночка", кер. гуртка     Суха В.В.);

3 місце –  "Новорічна кімната" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Крівень Марія, 8-Б, уч. Бевз С.В.);

3 місце –  "Пухнаста хвоя" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Сікорський Вадим, 4-А, уч. Чаловська С.П.);

3 місце – "Ялинкова іграшка з бабусиної скрині" (ЗОШ І-ІІІ ст.  № 5, Колесник Данило, 1-В, уч. Мещерякова О.І.);

3 місце – "Чарівний годинник" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Сікорський Вадим, 4-А, уч.     Чаловська С.П.);

3 місце – "Ялинка-наречена" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Олійник Олександра, 2-А, уч.      Полякова Н.А.);

3 місце – "Новорічна казка" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, Гаврилюк Микола, 4 кл., уч.         Васютинська І.М.);

3 місце – "Ялинка-веселинка" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, Бекарюк Владислав, 4 кл., уч.     Васютинська І.М.);

3 місце – "Новорічна карусель" (ЗОШ І-ІІ ст. № 7, Козаченко Наталія, 3 кл., уч.            Чемерис А.М.);

3 місце – "Ялинка" (ЗОШ І-ІІ ст. № 8, Іващенко Софія, 4, уч. Архіпова Т.Г.);

3 місце – "Новорічний сюрприз" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, Семенова Єва, 2 кл., уч.  Олексюк З.І.);

3 місце – "Зимова красуня" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, Попіль Алдіна, 3 кл., уч. Кравецька Д.О.);

3 місце -  "Подарунки для Снігуроньки" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 16, Ревтюх Ангеліна, 6-В, уч. Філіпенко Н.В.);

3 місце – "Ялинка у стилі модерн" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, Грибачов Кирило, 4-А, уч. Головань Н.С.);

3 місце – "Пахощі Різдва" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, Фролова Емілія, 7-А, уч. Ліпанова Т.А.);

3 місце – "Повітряна ялинка" (гімназія, Сологуб Світлана, 7(11)-А, уч. Пашковська О.В.);

3 місце -  "Meerry Christmast" (ЗОШ І-ІІІ ст.  № 9, Глушко Катерина, 8 кл., кер. гуртка Шафарук І.А.);

3 місце -  "Новорічна красуня" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, Болгаріна Юлія, 5 кл., кер. гуртка Писаревська М.В.);

3 місце -  "Лісова хатинка" (СЮН, Бурдейна Раїса, гурток "Юні екологи", кер. гуртка Герега І.Г.);

3 місце -  "Новорічний янгол" (СЮН, Чувашова Маргарита, гурток "Вишиваночка", кер. гуртка Суха В.В.).

            Вітаємо з успіхом! Бажаємо й надалі творчого натхнення!

Просмотров: 211 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz