Неділя, 25.08.2019, 04:41
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту








Главная » 2019 » Квітень » 8 » Вітаємо переможців міського етапу олімпіад серед учнів 3-4-х класів!!!
09:41
Вітаємо переможців міського етапу олімпіад серед учнів 3-4-х класів!!!

        06 квітня 2019 року на базі Первомайської ЗОШ І ст. № 11 відбувся ІІ (міський) етап обласних учнівських олімпіад із базових дисциплін серед учнів 3-4-х класів закладів загальної середньої освіти.

     

  Вітаємо переможців:

3 клас

Українська мова й літературне читання

І місце    – Ковалевич Валерія, ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 (уч. Шевченко С.Г.);

ІІ місце  –  Баштовий Богдан, ЗОШ І-ІІІ ст. № 5  (уч. Чаловська С. П.);

              Бездітна Аріна, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум» (уч. Татарінцева О.В.);

ІІІ місце – Волошанюк Софія, ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (уч. Кудашкіна К.Ю.);

                   Михайлова Анастасія, НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст. № 2 (уч. Телегера Н.М.);

                   Скрипник Ірина, ЗОШ І ст. № 11 (уч. Халаімова Т.А.).

Англійська мова

І місце   – Гільшанський Дмитро, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум» (уч. Борисенко О.П.);

ІІ місце  –  Леснікова Олександра, ЗОШ І-ІІІ ст. № 4  (уч. Зубова В.В.);

                   Пономаренко Софія, ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (уч. Розводовська О.М.);

ІІІ місце – Кисельов Максим, ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (уч. Ільніцька К.В);

                   Растолопа Олександра,  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (уч. Діхтярук Н.Л.).

Математика

ІІ місце  –  Бобурко Єгор, ЗОШ І-ІІІ ст. № 17  (уч. Головань Н.С.);

ІІІ місце – Григоренко Владислав, ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (уч. Жуковська В.В);

                   Баранець Іван, ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 (уч. Шевченко С.Г.);

                  Марунич Єлизавета, ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (уч. Притиковська Л.М.).

Природознавство

ІІ місце  –  Гагін А. О., ЗОШ І-ІІІ ст. № 12  (уч. Олексюк З.І);

ІІІ місце – Середенко В.О., ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (уч. Радіца С.А.).

 Я у світі

І місце   – Антосяк Павло, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум» (уч. Татарінцева О.В.);

ІІ місце  –  Головченко Ілля, ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (уч. Кодацька М.П.);

ІІІ місце – Мєлєга Анна, ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 (уч. Брезенко Н.П.).

                    

4 клас

Українська мова й літературне читання

І місце   –  Дячук Софія, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум» (уч. Цуркан С.М.);

ІІ місце  –  Гніденко Єва, ЗОШ І-ІІІ ст. № 17  (уч. Козаченко М.А.);

                   Щекалюк Анастасія, ЗОШ І ст. № 11 (уч. Полєщук О.А.);

ІІІ місце – Бігун Юлія, ЗОШ І-ІІ ст. № 7  (уч. Бруньківська Г.Ф.);

                   Чабан Марія, ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (уч. Тарасевич О.А.);

                   Волкова Юлія, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (уч. Марущак Т.С.).

Англійська мова

І місце   – Цибулька Софія, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум» (уч. Борисенко О.П.);

ІІ місце  – Рашина Єлизавета, ЗОШ І ст. № 11  (уч. Затворницька Т.В.);

                   Діордіященко Ніколь, ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (уч. Стасюк А.М.);

ІІІ місце – Святов Матвій, ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (уч. Пустова Т.В.);

                   Мілько Назар,  ЗОШ І-ІІ ст. № 7 (уч. Нерубащенко Т.В.);

                   Болгарина Юлія, ЗОШ І-ІІІ ст. № 9  (уч. Слюсар О.Р.).

Математика

І місце   – Рижов Матвій, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум» (уч. Заболотна Л.Ф.);

ІІ місце  –  Закревський Богдан, ЗОШ І-ІІІ ст. № 12  (уч. Чамлай Н.В.);

ІІІ місце – Кльован Віктор, НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст. № 2 (уч. Герасімова Н.В.);

                   Манзій Дар'я, ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 (уч. Козаченко М.А.);

                   Шевченко Гліб, ЗОШ І-ІІ ст. № 6 (уч. Мала А.П.).

Природознавство

І місце   – Драганов Максим, ЗОШ І-ІІІ ст. № 12  (уч. Чамлай Н.В.);

ІІ місце  –  Чернецька Діана, ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (уч. Тарасевич О.В.);

ІІІ місце – Клим Діана, ЗОШ І-ІІ ст. № 7 (уч. Бруньківська Г.Ф.).

Я у світі

ІІ місце  – Цуркан Анна, ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (уч. Павловська А.І.);

ІІІ місце – Акімова Анастасія, ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (уч. Тарасевич О.В.);

                  Прокидянчик Олександра, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (уч. Марущак Т.С.).

        Вітаємо!

         Бажаємо нових перемог та досягнень!!!

 

Просмотров: 513 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz