Понеділок, 15.10.2018, 13:44
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту






Главная » 2017 » Грудень » 12 » Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання!
17:42
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання!

        9 грудня 2017 року  на базі МНВК відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Вітаємо переможців!

Обслуговуючі види праці

9 клас

І місце – Непомяща Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Якобчук Н.О.)

ІІ місце – Пєнкевич Валерія, учениця  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та   МНВК  (вчитель  Бевз С.В.)

ІІІ місце – Ковальова Анна, учениця гімназії (вчитель Білан В.В.)

                 Бондар Катерина, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 8 (вчитель Прокопчук О.І.)

10 клас

І місце – Галюк Ольга, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Якобчук Н.О.)

ІІ місце – Баранюк Влада, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум" (вчитель Шпильова М.В.)

ІІІ місце – Стадніченко Ксенія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4 (вчитель Починок Н.В.)

11 клас

І місце - Калініна Аліса, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та МНВК (вчитель Бевз С.В.)

ІІ місце – Кучер'ян Ольга, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (вчитель Лящевська О.В.)

ІІІ місце – Крисенко Аліна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Починок Н.В.)

 

Технічні види праці

8 клас

І місце - Тарануха Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ст. №1(вчитель Лящевський Ю.О.)

ІІ місце – не визначено

ІІІ місце – Шевченко Денис, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 9  (вчитель Майстренко М.М.)

9 клас

І місце – Кравець Костянтин, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Якобчук В.У.)

ІІ місце – Шоткін Ілля, учень НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум"(вчитель Майстренко З.О.)

ІІІ місце – Коломієць Богдан, учень ЗОШ І-ІІІ ст.. № 16 (вчитель Семерюк Ю.Г.)

                   Федотов Андрій, учень гімназії (вчитель Кульчицький О.І.)

10 клас

І місце – Шаталов Максим, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Якобчук В.У.)

ІІ місце – Яценко Михайло, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель Майстренко М.М.)

ІІІ місце – Дорошенко Ігор, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 (вчитель Семерюк Ю.Г.)

11 клас

І місце – Гудков Віктор, учень НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум" та  МНВК (вчитель Майстренко М.М.)

ІІ місце – Столяр Даніїл, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 та  МНВК  (вчитель Майстренко М.М.)

ІІІ місце – Стругов Станіслав, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Якобчук В.У.)

Відомості про результати олімпіад з трудового навчання можна переглянути тут

 

Просмотров: 242 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz