Середа, 19.12.2018, 12:32
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту







Главная » 2018 » Грудень » 3 » Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!
11:59
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

2 грудня 2018 року на базі гімназії відбувся ІІ (міський) етап всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Вітаємо переможців!

6 клас

І місце – Хлиста Володимир, учень гімназії (вчитель Турко О.Г.)

                Комиса Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (вчитель Шафарчук І.А.)

ІІ місце – не визначено

ІІІ місце – Красуля Дмитро, учень  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель Чорна Ю.І.)

                  Довганенко Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Пархоменко О.С.)

7 клас

І місце – Козлова Софія, учениця гімназії (вчитель Качура Н.С.)

ІІ місце – не визначено

ІІІ місце – Краснова Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Волкова О.О.)

            Тихевич Анна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (вчитель Шафарук І.А.)

                  

8 клас

І місце – не визначено

ІІ місце – Натальчишин Андрій, учень гімназії (вчитель Турко О.Г.)

                Кузьменко Кузьма, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (вчитель Фролова І.І.)

                 Николайчук Ігор, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Ясько І.О.)

ІІІ місце – Сабіров Олег, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель Сабірова О.Є.)

               Асауленко Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (вчитель Шафарук І.О.)

                 9 клас

І місце – Рябикін Костянтин, учень гімназії (вчитель Турко О.Г.)

ІІ місце – Нечаєва Анастасія, учень НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум" (вчитель Постика О.І.)

ІІІ місце – Позняк Ольга, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (вчитель Полковська Л.В.)

10 клас

І місце – Брюховецький Андрій, учень гімназії (вчителі Остапенко Г.Ф., Турко О.Г.)

                 Предко Андрій, учень НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум"(вчителі Гречешнюк С.В., Мільгевська Н.М.))

ІІ місце – Спасенко Арсен, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ( вчителі Олішевська Г.М., Харчук І.П.)

                Тішкова Юлія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Кавака Л.Г.)

ІІІ місце – Чемери Дмитро, учень гімназії (вчителі Остапенко Г.Ф., Турко О.Г)

           Дідик Ярослав, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 12  (вчитель Мінда С.К.)

11 клас

І місце – Васильчишина Таїра, учениця гімназії (вчитель Качура Н.С.)

ІІ місце – Заудальська Вероніка, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель Сабірова О.Є.)

                 Співак Олексій, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (вчитель Мінда С.К.)

 ІІІ місце – Асаулов Олег, учень  ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Ясько І.О.)

        Відомості про результати олімпіади з математики можна переглянути тут

 

Просмотров: 156 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz