Понеділок, 15.10.2018, 13:49
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту






Главная » 2017 » Грудень » 18 » Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!
14:48
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

       16 грудня 2017 року  на базі  гімназії  відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Вітаємо переможців!

6 клас

І місце – Краснова Катерина, учениця гімназії (вчитель Сокуренко І.І.)

ІІ місце – Суходольська Анна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Ясько І.О.)

                 Бугаєнко Анна, учениця  ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Омельченко Н.М.)

               Байбузенко Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 (вчитель Шевченко І.В.)

ІІІ місце – Інзаркіна Дар'я, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (вчитель Бєліченко Л.В)

7 клас

І місце – не визначено

ІІ місце – Асауленко Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (вчитель Шафарук І.О.)

                     Мошуль Богдан, учень гімназії (вчитель Турко О.Г.)

ІІІ місце – Дамаскін Володимир, учень  ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (вчитель Іщенко О.В.)

                  Кузьменко Кузьма, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (вчитель Фролова І.І.)

                  Сабіров Олег, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель Сабірова О.Є.)

8 клас

І місце – Рябикін Костянтин, учень гімназії  (вчитель Турко О.Г.)

ІІ місце – Кучеренко Валерій, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Ясько І.О.)

ІІІ місце – Позняк Ольга, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (вчитель Полковська Л.В.)

9 клас

І місце – Брюховецький Андрій, учень гімназії (вчитель Турко О.Г.)

ІІ місце – Предко Андрій, учень НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум"(вчитель Гречешнюк С.В.)

                 Дідик Ярослав, учень ЗОШ І-ІІІ ст. №12 (вчитель Фролова І.І.)

                 Капраренко Дмитро, учень гімназії (Качура Н.С)

ІІІ місце – Бігун Ірина, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 7 (вчитель Чутенко В.Т.)

10 клас

І місце – Усатенко Владислав, учень НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15 колегіум"(вчитель Запорожчук О.В.)

ІІ місце – Васильчишина Таїра, учениця гімназії (вчитель Качура Н.С.)

ІІІ місце – Заудальська Вероніка, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель Сабірова О.Є.)

              Чапалда Олександра, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Волкова О.О.)

                Співак Олексій, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (вчитель Мінда С.К.)

11 клас

І місце – Брижатюк Валерія, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 1 (вчитель Кулікова С.І.)

ІІ місце – Новак Катерина, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум" (вчителі Гречешнюк С.В., Мільгевська Н.М.)

              Гавриленко Дмитро, учень ЗОШ  І-ІІІ ст. № 16 (вчитель Мочалова О.І.)

ІІІ місце – Рудь Аліна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Цуркан Р.С.)

                   Кудрявцев Валерій, учень гімназії (вчитель Остапенко Г.Ф)

Відомості про результати олімпіади з математики можна переглянути тут

 

Просмотров: 263 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz