Четвер, 23.11.2017, 06:41
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту





Главная » 2017 » Квітень » 24 » Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу учнівських олімпіад серед учнів 3-4-х класів!!!
14:21
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу учнівських олімпіад серед учнів 3-4-х класів!!!

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу учнівських олімпіад

серед учнів 3-4-х класів!!!

 

        22 квітня на базі Первомайської ЗОШ І ст. № 11 відбувся ІІ (міський) етап олімпіад серед учнів 3-4-х класів. В інтелектуальних змаганнях з п'яти предметів («Українська мова й літературне читання», «Англійська мова», «Математика», «Природознавство», курс «Я у світі») взяли участь 68 третьокласників та 69 четвертокласників міста.

        Переможцями предметних олімпіад міського рівня стали такі учні:

3 клас

Українська мова й літературне читання:

І місце    – Можаєва Анна, учениця ЗОШ І ст. № 11, учитель Бригинець І.В.;

ІІ місце  – Салатова Єлизавета, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, учитель Мозгунова С.В.;

                 Матуа Діана, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Запорожченко Т.В.;

ІІІ місце – Сироїд Марія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 16, учитель Луценко С.М.;

                 Усатенко Антон, учень НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум», учитель Шевчук І.С.;

                 Гульченко Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 учитель Шумська О.Г.

 

Англійська мова:

І місце –  Унтінг Віолетта, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Трегуб Д.П.;

ІІ місце – Колебіденко Анна, учениця НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум», учитель Галак А.А.;

                Русанов Микола, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Кривалап І.Ю.;

                Шабельник Назар, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 16, учитель Сандюк І.Т.;

ІІІ місце – Згама Маргарита, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, учитель Мозгунов Р.Ю;

                 Павлова Олександра, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 7, учитель Нерубащенко Т.В.

 

Математика:

І місце –     Астененко Дмитро, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 16, учитель Варецька О.М.;

ІІ місце –   Зоря Денис, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, учитель Марушечко В.В.;

ІІІ місце –  Шпильовий Матвій, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, учитель Драганова А.О.

 

Природознавство:

ІІІ місце –  Здоров Роман, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Кривалап І.Ю.

 

Курс «Я у світі»:

І місце – Кисельова Марія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум», учитель Буртова В.П.;

ІІ місце – Нарожний Єгор, учень ЗОШ І ст. № 11, учитель Гаушева Т.В.;

ІІІ місце – Сенюшкович Валерія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Кривалап І.Ю.;

                Провильська Софія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Михайльонок С.В.

 

4 клас

Українська мова й літературне читання:

І місце –  Желук Діана, учениця ЗОШ І ст. № 11, учитель Савчак О.М.;

ІІ місце – Колодєєва Анна, учениця НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум», учитель Шевченко Г.М.;

              Драганова Вероніка, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Дегтяренко Л.Г.;

ІІІ місце –  Бєліченко Маргарита, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, учитель Посовітнюк Т.С.;

                 Зикова Ірина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 16, учитель Бараненко Л.А.;

                  Воробець Наталія, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 7, учитель Чемерис А.М.;

                 Шевченко Анжеліка, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Войцеховська Ж.В.

 

Англійська мова:

І місце –    Маланчук Анна, учениця  ЗОШ І-ІІІ ст. № 16, учитель Білаш І.А.;

ІІ місце –   Бондар Дарина, учениця ЗОШ І ст. № 11, учитель Затворницька Т.В.;

                 Каленик Єгор,учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, учитель Розводовська О.М.;

                 Борисенко Юрій, учень НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум», учитель Борисенко О.П.;

ІІІ місце –  Гаврилко Вілана, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, учитель Яковенко О.С.;

                 Лущевська Дар’я, учениця НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст. № 2», Мушинська М.В.,

                 Посторонко Анна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Трегуб Д.П.

 

Математика:

 ІІІ місце –   Суслов Максим, учень НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум», учитель Сподар Л.Л.

 

Природознавство:

І місце –  Хода Софія, учениця ЗОШ І ст. № 11, учитель Савчак О.М.;

ІІ місце – Тодосієва Дар'я, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Дегтяренко Л.Г.;

               Дроздов Данило, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Войцеховська Ж.В.;

ІІІ місце -  Головіна Анастасія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум», учитель Сподар Л.Л.;

                Бондар Денис, учень ЗОШ І-ІІ ст. № 8, учитель Нємченко В.В.;

                Шаломський Олексій, учень ЗОШ І-ІІ ст. № 7, учитель Чемерис А.М.

 

Курс «Я у світі»:

І місце –    Мельник Вадим, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Войцеховська Ж.В.;

ІІ місце –  Натальчишина Катерина, учениця ЗОШ І ст. № 11, учитель Литвинюк С.А.;

                Швець Марк, учень НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум», учитель Шевченко Г.М.;

                Здорова Любов, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Дегтяренко Л.Г.;

ІІІ місце – Іванченко Анастасія, учениця  ЗОШ І-ІІІ ст. № 16, учитель Міндьо К.В.,

                Шукаєва Олександра, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 7, учитель Чемерис А.М.;

                Галімон Олександра, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, учитель Телефус О.І.,

                 Осадчий Максим, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, учитель Паршикова О.М.

 

Бажаємо успіхів у подальшому навчанні!!!

 

Відомості про результати ІІ (міського) етапу обласних олімпіад з базових дисциплін для учнів 3-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів додаються:

 

 

 

 

 

Просмотров: 343 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 2.2/4
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz