Середа, 19.12.2018, 13:28
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту







Главная » 2018 » Листопад » 19 » Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу олімпіади з англійської мови!
12:38
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу олімпіади з англійської мови!

18 листопада на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

За рішенням журі переможцями стали:

 

8 клас

І місце –  Маркеян Олександра, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Костецька Т.О.)

ІІ місце – Федченко Софія, учениця гімназії (вчитель Слюсар Н.О.)

                  Ахмедов  Олександр, учень НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум" (вчитель Носова М.С.)

ІІІ місце – Долинська Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 (вчитель Сандюк І.Т.)

                   Терпливець Емілія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель Яковенко О.С.)

                    Петрян Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (вчитель Дружбіцька І.В.)

9 клас

І місце –  Ходаковська Олександра, учениця гімназії (вчитель  Бондар Ж.Ю.)

ІІ місце – Антіпа Валерія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (вчитель Свірська І.Г.)

                  Мерінов Михайло, учень НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум" (вчитель Ушакова  К.В.)

ІІІ місце – Кулачинський Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 (вчитель Мололкіна О.В.)

10 клас

І місце –  Мільгевська Анна, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум"  (вчитель Підгорна І.П.)

ІІ місце –  Гордійчук Владислава, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Абрамович  І.В.)

                   Середенко Уляна, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум"  (вчитель  Носова М.С.)

ІІІ місце – Бігун Ірина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель Нестеренко А.О.)

                   Вишневська Валентина, учениця гімназії (вчитель Бондар Ж.Ю.)

                  11 клас

І місце –   Шевченко Володимир, учень НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум"  (вчитель  Верескун С.В.)

ІІ місце –  Рясна Юлія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Стасюк А.М.)

                   Рогова Анастасія, учениця гімназії  (вчитель  Бондар Ж.Ю.)  

ІІІ місце – Солтановська Діана, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Абрамович І.В.)

 

Протокол олімпіади з англійської мови, 8 клас

Протокол олімпіади з англійської мови, 9 клас

Протокол олімпіади з англійської мови, 10 клас

Протокол олімпіади з англійської мови, 11 клас

Просмотров: 180 | Добавил: Рябикіна | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz