Неділя, 25.08.2019, 04:41
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту








Главная » 2019 » Квітень » 2 » Виставка-конкурс "Наш пошук і творчість тобі, Україно"
15:38
Виставка-конкурс "Наш пошук і творчість тобі, Україно"

        Із метою творчого, духовного та інтелектуального розвитку дітей на базі ЦНТТУМ розгорнуто міську виставку-конкурс "Наш пошук і творчість тобі, Україно".

         Результати учасників у таких розділах:

"Прилади та обладнання":

І місце – Голуб Максим за роботу "Акустична система", вихованець Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Сільченко Ю.В.;

ІІ місце – Журавель Денис за роботу "Тестер ІЧ пультів", вихованець Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Сільченко Ю.В.

"Техніка майбутнього":

І місце – Мурзак Андрій за роботу "Винищувач ворожих супутників", вихованець Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Савва А.Ю.

"Спортивно-технічне моделювання":

І місце – Савва Дар’я за роботу "Гафельний тендер", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Савва А.Ю.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Гончарство та художня кераміка":

ІІ місце – Грибачов Данило за роботу "Козаки", вихованець Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "В’язання спицями, гачком":

І місце - Луковська Марина за роботу "Вільна хвилинка", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

І місце – Грибачов Кирило за роботу "Ведмежуля", вихованець Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

ІІ місце - Міцай Катерина за роботу "Їжачок", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

ІІ місце – Міцай Катерина за роботу "Зайченята", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

ІІІ місце – Луковська Марина за роботу "Дівчинка", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

ІІІ місце – Міцай Катерина за роботу "Соняхи", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Витинання":

І місце – Міцай Катерина за роботу "Час пити чай", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Доброва Л.Л.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Художня вишивка":

І місце – Луковська Олена за роботу "Підставка для олівців "Яйце", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

І місце – Голубенко Анна за роботу "Поні Луна", вихованка Первомайського ДЮЦНВ, керівник гуртка Голубенко Н.О.;

ІІ місце – Гонарович Дар’я за роботу "Дзвоник", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Доброва Л.Л.;

ІІ місце – Сухий Станіслав за роботу "Серце Амура", вихованець Первомайського СЮН, керівник гуртка Суха В.В.;

ІІІ місце – Луковська Олена за роботу "Травні мішечки", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Нетрадиційна вишивка":

І місце – колективна робота гуртка "Моделювання іграшок-сувенірів" за роботу" Весняний привіт ", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Архіпова Т.Г.;

І місце – Булгак Євгенія за роботу "Мамина помічниця", вихованка Первомайського ДЮЦНВ, керівник гуртка Голубенко Н.О.;

ІІ місце – Булгак Євгенія за роботу "В країні мрій", вихованка Первомайського ДЮЦНВ, керівник гуртка Голубенко Н.О.;

ІІІ місце – Фортинська Єлизавета за роботу "Весняні квіти", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Ольховська Л.М.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Народна  лялька":

І місце –  Міцай Катерина за роботу "Україночка", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "М’яка іграшка":

І місце – Міцай Катерина за роботу "Хрюшка", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

ІІ місце – Рустамова Маргарита за роботу "Запрошую на чаювання", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Писанкарство":

І місце – Косьенко Маргаріта за роботу "Великодній кошик", вихованка Первомайського СЮН, керівник гуртка Костенко І.М.;

ІІ місце – Янович Діана за роботу "Весняна радість", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Доброва Л.Л.;

ІІІ місце – Лутінська Юлія за роботу "Писанка", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Доброва Л.Л.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Бісероплетіння":

І місце –колективна робота гуртка "Моделювання іграшок-сувенірів" за роботу "Багатство осені", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Архіпова Т.Г.;

ІІ місце – Фортинська Раїса за роботу "Як у нашому селі", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Ольховська Л.М.;

ІІ місце – Панасюк Анастасія за роботу "Букет", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Архіпова Т.Г.;

ІІ місце – Сухий Станіслав за роботу "Дівоча примха", вихованець Первомайського СЮН, керівник гуртка Суха В.В.;

ІІ місце – Сухий Станіслав за роботу "Витонченість", вихованець Первомайського СЮН, керівник гуртка Суха В.В.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Паперова пластика/ Скрапбукінг":

І місце – Журавель Денис за роботу "Бойова машина прибульців" за мотивами твору Зерберта Уеллсон "Війна світів ", вихованець Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Сільченко Ю.В.;

І місце – Нужна Марія за роботу "Кулінарна шафа "Улюблені рецепти", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Нужна К.В.;

ІІ місце - Дяченко Кіра за роботу "Пасхальний ліхтарик", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Баранська О.А.;

 ІІ місце, Полковська Владислава за роботу "Шпаківня "Весна іде – красу несе", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Баранська О.А.;

ІІІ місце – Ларькіна Аліна за роботу "Люстерко "Хто на світі всіх миліший?", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Нужна К.В.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Лозоплетіння/плетіння газетними трубочками":

І місце, – Грибачов Данило за роботу "Супер-байк", вихованець Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

І місце –  Луковська Олена за роботу "Чобіток", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

ІІ місце, Грибачов Кирило за роботу "Пасхальний кошик", вихованець Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

ІІ місце – Грибачов Кирило за роботу "Гольниця "Їжачок", вихованець Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

ІІІ місце - Луковська Олена за роботу "Кухонний набір", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Вироби з природного матеріалу":

І місце - Черепанова Анфіса за роботу "Кораблик", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

ІІ місце - Мордючкова Вікторія за роботу "На краю світу", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Архіпова Т.Г.;

ІІІ місце - Черепанова Анфіса за роботу "Гніздечко", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Вироби з фоамірану":

І місце – Міцай Катерина за роботу "Фото-рамка "Орхідея", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

ІІ місце, Рустамова Маргарита за роботу "Будиночок феї", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

ІІІ місце – Гонарович Дар’я за роботу "Букет", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Доброва Л.Л.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Вироби з фетру":

І місце – Гадоєва Розія за роботу "Пасхальні вітання", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Комбінована":

І місце – Лесюк Марія за роботу " Корівка ", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Доброва Л.Л.;

І місце – Грибачов Данило за роботу "Король лев", вихованець Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.;

ІІ місце - Нужна Анастасія за роботу "Великодній вінок", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Нужна К.В.;

ІІ місце - Сухий Станіслав за роботу "Цікавий букет", вихованець Первомайського СЮН, керівник гуртка Суха В.В.

Декоративно-ужиткове мистецтво. "Топіарій":

І місце – Драганова Вероніка за роботу "Весняні співи", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Ольховська Л.М.;

ІІ місце - Москаленко Анастасія за роботу "Музика", вихованка Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Ольховська Л.М.

         Вітаємо переможців та їхніх педагогів!

Просмотров: 107 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz