П`ятниця, 06.12.2019, 10:47
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту








Главная » 2018 » Березень » 30 » Виставка-конкурс "Наш пошук і творчість тобі, Україно!"
13:50
Виставка-конкурс "Наш пошук і творчість тобі, Україно!"

           27 березня 2018 року на базі ЦНТТУМ відбулася виставка-конкурс "Наш пошук і творчість тобі, Україно!" серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти

          Було представлено 103 роботи  з 10-ти  ЗЗСО - ЗОШ № 1, 4, 5, 6, 9, 12, 16, 17, "НВК ЗОШ І-ІІ ст. №15 – колегіум", гімназії та МНВК, ДЮЦНВ, ЦНТТУМ.

    Переважна більшість робіт представлена в таких розділах: "Декоративно-ужиткове мистецтво", "Архітектура та будівництво", "Радіоелектроніка та електротехніка".

          Переможцями міської виставки-конкурсу науково-технічної творчості "Наш пошук і творчість тобі, Україно!" серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти стали:

1. "Технічні науки"

1.1.  "Радіоелектроніка":

I місце – Шелякін Богдан, за роботу "Радіопередатчик "Богдан", вихованець Первомайського ЦНТТУМ, керівник гуртка Сільченко Ю.В.

1.2. "Засоби зв’язку":

I місце – Рояко Глєб, за роботу "Генератор "Морзе"", учень НВК І-ІІ ст.№ 15 – колегіум, керівник Коржева О.І.

1.3. "Електронні вимірювальні прилади":

I місце – Журавель Денис, за роботу "VGA-тестер", вихованець ЦНТТУМ, керівник гуртка Сільченко Ю.В.

2. "Електротехніка":

IІ місце – Ткаченко Євгеній, за роботу "Нічний світильник", учень ЗОШ№ 4, керівник Журавльов Д.С..

IІІ місце – Кілініч Єгор, за роботу "Нічник", учень НВК І-ІІ ст.№ 15-колегіум при МНВК, керівник Майстренко З.О.

3. Сільськогосподарська техніка:

"Прилади та обладнання, які покращують умови праці та технологічні процеси":

ІІ місце – Новожилов Георгій, за роботу "Совок", учень гімназії, керівник Кульчицький О.І.

4. Ігри та іграшки з елементами техніки - зразки саморобних ігор та іграшок, які відрізняються від існуючих оригінальністю задуму, новизною конструкції та художньому вирішенню задачі.  

І місце – Рояко Глєб, за роботу "Прилад-гра "Ну постривай", учень НВК І-ІІ ст.№ 15 – колегіум, керівник Коржева О.І

ІІ місце – Дзиговський Євген, за роботу "Динамічна іграшка "Собака і жаба"", учень ЗОШ №1 (МНВК), керівник Лящевський Ю.О.

ІІІ місце – Биргеу Богдан, Пересунько Антон, за роботу "Автомобіль ЗИС-5", учні ЗОШ №1 (МНВК), керівник Лящевський Ю.О.

5. Спортивно-технічне моделювання:

І місце – Чепрага Богдан, за роботу "Модель піратської шхуни "Sword fish"", вихованець ЦНТТУМ, керівник Савва А.Ю.

6. Архітектура та будівництво:

I місце – Луковська Олена, за роботу "Рідний дім", вихованка ЦНТТУМ, керівник Луковська В.О.

IІ місце – Луковська Марина, за роботу "Ігровий майданчик", вихованка  ЦНТТУМ, керівник Луковська В.О.

7. Декоративно-ужиткове мистецтво:

7.1. "Художнє різьблення по дереву":

І місце – Гудков Віктор, за роботу "Візитниця", учень НВК "ЗОШ І-ІІ ст. ст.№ 15 – колегіум" при МНВК, керівник Майстренко З.О.

ІІ місце – Зацепа Сергій, за роботу "Скринька", учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, керівник Якобчук В.У.

ІІІ місце – Вареник Артем, за роботу "Підставка під горнятко", учень гімназії, керівник Кульчицький О.І.

7.2. "В’язання спицями, гачком":

І місце – Грибачов Кирило, за роботу "Веселі друзі", учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, керівник Сербенюк І.В.

IІ місце – Мельник Анна, за роботу "Мишеня", вихованка ЦНТТУМ, керівник гуртка Луковська В.О.

ІІІ місце – Гусакова Айтакін, за роботу "Букет", учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, керівник Ліпанова Т.А.

7.3. "Витинання":

ІІ місце – Байбузенко Олексій, за роботу "Храм", вихованець ДЮЦНВ, керівник Віприцька Г.Ф.

ІІІ місце – Курій Валерія, за роботу "Півник", учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, керівник Доброва Л.Л.

7.4. "Художня вишивка":

І місце – Урсул Анастасія, за роботу "Кіт весни", учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст.№ 15 – колегіум", керівник Шпильова М.В.

ІІ місце -  Діденко Анастасія, за роботу "Семистрільна ікона Божої Матері", учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №12, керівник Лящевська О.В.

ІІІ місце – Паша Софія, за роботу "Квіткове панно", учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №9, керівник Слюсар О.Р.

7.5. "Народна лялька"

І місце – Шиленко Марія, за роботу "Лялька "Дзвіночок"", учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №6, керівник Білан В.В.

ІІ місце – Яворська Анастасія, за роботу "Яринка", учениця ЗОШ І-ІІІ ст.  №1, керівник Бевз С.В.

ІІІ місце – Антонюк Поліна, за роботу "Яринка", учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №9, керівник Ніколюк Л. М.

7.6. "М’яка іграшка":

I місце – Грибачов Кирило, за роботу "Українська родина", вихованець  ЦНТТУМ, керівник гуртка Сербенюк І.В.

ІІ місце – Рец Тетяна, за роботу "Умка", учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст.№ 15 – колегіум", керівник Шпильова М.В.

ІІІ місце -  Гасюк Роман, за роботу "М’яка іграшка "Сова"", учень ЗОШ І-ІІІ ст. №12, керівник Чамлай Н.В.

 7.8. "Писанкарство":

I місце – Грибачов Данило, за роботу "Пасхальні співи", вихованець ЦНТТУМ, керівник гуртка Сербенюк І.В.

ІІ місце – Логвіненко Тетяна, за роботу "Великоднє яйце", учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №6, керівник Білан В.В.

ІІІ місце – Козицький Андрій, за роботу "Великодня чарівність", учень ЗОШ І-ІІІ ст. №1, керівник Бевз С.В.

7.9. "Бісероплетіння":

I місце – Шмирко Дар’я, за роботу "Комплект прикрас "Золотий вік"", вихованка  ЦНТТУМ, керівник гуртка Кравченко О.В.

ІІ місце – Вотовська Олена, за роботу "Орхідея – символ розкоші", учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №1, керівник Бевз С.В.

ІІІ місце – Федюкіна Дар’я, за роботу "Вазончики", учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, керівник Ліпанова Т.А.

7.10. "Паперова пластика та оріґамі":

I місце – Ремська Олександра, за роботу "Доброго ранку", вихованка ЦНТТУМ, керівник гуртка Баранська О.А.

ІІ місце – Головань Дарина, за роботу "Дама с парасолькою", учениця гімназії, керівник Білан В.В.

ІІI місце – Бурдак Любов, за роботу "Рамка для фото "Рожеві мрії"", вихованка ЦНТТУМ, керівник гуртка Баранська О.А.

7.11. "Вироби з соломки":

I місце – Черепанов Георгій, за роботу "Оберіг", вихованець ЦНТТУМ, керівник гуртка Сербенюк І.В.

7.12. "Лозоплетіння":

I місце – Нужна Марія, за роботу "Весна прийшла", вихованка  ЦНТТУМ, керівник гуртка Нужна К.В.

ІІ місце – Стебліна Даря, за роботу "Чобіток", учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №6, керівник Білан В.В.

7.13. "Вироби з природних матеріалів":

І місце – Гребешко Анастасія, за роботу "Цвіт сакури", учениця гімназії, керівник Білан В.В.

ІІ місце -  Дордюк Марія, за роботу "Доброго ранку!", учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №9, керівник Радіца С.А.

ІІІ місце – Давідова Наталя, Гребещенко Дар’я, Кваша Анна, за роботу "Комплект оберегів на достаток, вдачу і любов", вихованки  ЦНТТУМ, керівник гуртка Архіпова Т.Г.

7.14.  "Інші техніки виконання":

І місце – Манзій Дар’я, за роботу "У пошуках скарбів", вихованка ЦНТТУМ, керівник гуртка Доброва Л.Л.

IІ місце – Грибачов Кирило, за роботу "Рибка", вихованець ЦНТТУМ, керівник гуртка Сербенюк І.В.

ІІІ місце – Данілеску Вікторія, за роботу "Бал квітів", учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №1, керівник Бевз С.В.

 

       Щиро вітаємо з творчими досягненнями! Роботи переможців конкурсу-виставки (І місця) будуть надані на її обласний етап. Зичимо успіху!

Просмотров: 231 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz