Неділя, 19.08.2018, 00:55
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту






Главная » 2018 » Серпень » 6 » Відкритий чемпіонат України з велоспорту у м. Первомайськ
15:24
Відкритий чемпіонат України з велоспорту у м. Первомайськ

        З 02 по 05 серпня 2018 року у місті Первомайську відбувся Відкритий Чемпіонат України з велоспорту в парній гонці та гонці-критеріумі Меморіалу Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Тофана В.В.

       Учасниками Всеукраїнських змагань з велосипедного спорту у індивідуальній груповій гонці стали юнаки та дівчата 2002-2003/2004-2005р.н з Донецької, Житомирської, Київської, Миколаївської, Харківської Хмельницької, Чернігівської областей, а також м. Тираспіль.

        4 серпня 2018 року на Центральній площі міста відбулося урочисте відкриття змагань. З вітальним словом до учасників Чемпіонату звернулася міський голова Дромашко Л.Г.

Перемогу здобули:

у парній гонці (25 км) серед юнаків

І місце – Пономар Андрій, Хотульов Денис (Чернігівська обл.)

ІІ місце – Волков Дмитро, Кобзар Павло (Київська обл.)

ІІІ місце – Ткаченко Олександр, Істратенко Владислав (м. Тираспіль)

у парній гонці (25 км) серед дівчат

І місце – Нагуляк Дарина, Плоцідим Анастасія (Хмельницька обл.)

ІІ місце – Малінова Діана, Ребракова Олена (Донецька обл.)

ІІІ місце – Свистунова Наталья, Калинюк Юлія (Хмельницька обл.)

у парній гонці (15 км) молодші юнаки

І місце – Кабачний Валентин, Сімон Семен (Харківська, Дніпропетровська обл.)

ІІ місце – Звірановський Давид, Кришталь Олександр (Хмельницька обл.)

ІІІ місце – Шевчук Владислав, Безносюк Володимир (м. Тираспіль)

у парній гонці (15 км) молодші дівчата

І місце – Трубчанінова Софія, Черватюк Катерина (Харківська, Хмельницька обл.)

ІІ місце – Денисюк Віра, Махонько Вероніка (Київська, Житомирська обл.)

ІІІ місце – Ганжук Христина, Сафронюк Наталья (Хмельницька обл.)

у гонці-критеріум (юнаки)

І місце – Пономар Адрій (Чернігівська обл.)

ІІ місце – Малахов Микита ( Миколаївська обл.)

ІІІ місце – Кость Віталій ( Миколаївська обл.)

- у гонці-критеріум (дівчата)

І місце – Нагуляк Дарина ( Хмельницька обл.)

ІІ місце – Калинюк Юлія (Хмельницька обл.)

ІІІ місце – Малінова Діана (Донецька обл.)

у гонці-критеріум (молодші юнаки)

І місце – Сімон Семен (Дніпропетровська обл.)

ІІ місце – Кабашний Валентин (Харківська обл.)

ІІІ місце – Вишнівський Олександр ( Київська обл.)

у гонці-критеріум ( молодші дівчата)

І місце – Денисюк Віра ( Київська обл.)

ІІ місце – Трубчанінова Софія (Харківська обл.)

ІІІ місце – Сафронюк Наталія (Хмельницька обл.)

у індивідуально-груповій гонці (юнаки)

І місце – Ткаченко Олександр (м. Тираспіль)

ІІ місце – Сорочинський Олег (Київська обл.)

ІІІ місце – Данильчук Богдан ( Харківська обл.)

у індивідуально-груповій гонці (дівчата)

І місце – Плоцідим Анастасія (Хмельницька обл.)

ІІ місце – Зайчук Валерія (Дніпропетровська обл.)

ІІІ місце – Білецка Алла ( Харківська обл.)

у індивідуально-груповій гонці (молодші юнаки)

І місце – Кабашний Валентин (Харківська обл.)

ІІ місце – Валіахмєтов Ілля ( Харківська обл.)

ІІІ місце – Нікіпілов Олексій( Донецька обл.)

у індивідуально-груповій гонці (молодші дівчата)

І місце – Денисюк Віра (Київська обл.)

ІІ місце – Трубчанінова Софія ( Харківська обл.)

ІІІ місце – Сафронюк Наталья (Хмельницька обл.)

 

       Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

 

Просмотров: 21 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz