Четвер, 23.11.2017, 06:20
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту





Главная » 2017 » Листопад » 12 » Результати ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка!
21:37
Результати ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка!

        11 листопада на базі Первомайської гімназії відбувся ІІ (міський) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка! У ньому взяли участь 80 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста, які виконували конкурсні роботи за завданнями Миколаївського обласного інституту післядипломної освіти.

Переможці  ІІ (міського) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка:

5 клас

І місце – Туряниця Дарина, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Рігоц Н.В.

ІІ місце – Хода Софія, учениця гімназії, учителі Чернега В.М., Гозун Г.О.

ІІІ місце – Роцька Софія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 16, учитель Батечко В.О.

6 клас

І місце – Урсул Вікторія, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Овчаренко Н.О.

ІІ місце – Кулікова Олександра, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Ракова Л.В.

ІІІ місце – Артюхова Альона, учениця гімназії, учитель Гоцуляк О.М.

7 клас

І місце – Федченко Софія, учениця гімназії, учитель Гозун Г.О.

ІІ місце – Яріна Віолетта, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Рігоц Н.В.

ІІІ місце – Сафонова Софія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, учитель Половинко І.А.

8 клас

І місце – Ходаковська Олександра, учениця гімназії, учитель Рябикіна А.В.

ІІ місце – Піроженко Дар'я, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Овчаренко Н.О.

ІІІ місце – Сушицька Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Багмут Л.В.

9 клас

І місце – Гордійчук Владислава, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Шевченко Н.В.

ІІ місце – Гребешко Анастасія, учениця гімназії, учителі Білятинська О.І., Гозун Г.О.

ІІІ місце – Бігун Ірина, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 7, учитель Мельник С.В.

10 клас

І місце – Рогова Анастасія, учениця гімназії, учитель Гоцуляк О.М.

ІІ місце – Мосієнко Ірина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Шевченко Н.В.

ІІІ місце – Борисова Тетяна, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Садовник Н.Ф.

11 клас

І місце – Урсул Анастасія, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Овчаренко Н.О.

ІІ місце – Хлиста Іван, учень гімназії, учитель Білятинська О.І.

ІІІ місце – Бугаєнко Яна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Ткачук В.С.

 

Вітаємо з перемогою! Бажаємо успіху в обласному етапі конкурсу, який відбудеться 9 грудня 2017 року.

Зведені  відомісті  про результати ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шеченка  дивитись  тут

 

   

Просмотров: 187 | Добавил: Рябикіна | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz