Неділя, 18.11.2018, 19:02
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту







Главная » 2018 » Листопад » 6 » Результати обласного тестування в МАН-2018
14:35
Результати обласного тестування в МАН-2018

        В обласному тестуванні в МАН взяли участь 18 учнів ЗЗСО. Із них до Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України зараховано 14 учнів гімназії, ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1, 4, 9, 16, 17, НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум".

Відділення історії

Базова дисципліна «Історія України»

Секція "Історія України"

Базова дисципліна "Історія України"

 

1.

Гребешко Анастасія

10

Первомайська гімназія Первомайської міської ради

2.

Головецька Дар'я

9

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Первомайської міської ради

 

Відділення наук про Землю

Секція "Географія та дандшафтознавство"

Базова дисципліна "Географія"

1.

Кондратьєв Віталій

9

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Первомайської міської ради

2.

Колісніченко Дар'я

9

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Первомайської міської ради

 

Відділення математики

Секція "Фізика і асторономія"

Базова дисципліна "Фізика"

 

1.

Козін Максим

9

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Первомайської міської ради

2.

Миндьо Богдан

9

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Первомайської міської ради

3

Тарануха Олександр

9

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Первомайської міської ради

 

Секція "Експериментальна фізика"

Базова дисципліна "Фізика"

 

1.

Коломієць Богдан

10

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 Первомайської міської ради

 

Секція "Математика"

Базова дисципліна "Математика"

 

1.

Позняк Ольга

9

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Первомайської міської ради

2.

Брюховецький Андрій

10

Первомайська гімназія  Первомайської міської ради

 

Секція "Математика"

Базова дисципліна "Прикладна математика"

 

1.

 

Чемерис Дмитро

10

Первомайська гімназія  Первомайської міської ради

 

Відділення мовознавства

Секція "Українська мова"

Базовий предмет "Українська мова і література"

 

1.

Ваталінська Марина

9

Первомайська гімназія  Первомайської міської ради

 

Секція "Англійська мова"

Базовий предмет "Українська мова і література"

 

1.

Гордійчук Владислава

10

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Первомайської міської ради

2.

Середенко Уляна

10

Первомайський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум" Первомайської міської ради

 

        Вітаємо з перемогою, бажаємо успіху в науково-дослідницькій роботі!

Просмотров: 54 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz