Субота, 14.12.2019, 13:08
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту








Главная » 2019 » Червень » 3 » Результати обласного конкурсу "Знай і люби свій рідний край"
16:16
Результати обласного конкурсу "Знай і люби свій рідний край"

        Учні ЗЗСО та вихованці ЗПО стали активними учасниками обласного конкурсу "Знай і люби свій рідний край". Їм вдалося представити майстерно виготовлені вироби, які отримали високу оцінку вельмишановного журі. Місця розподілено таким чином:

                                                                      

Розділ  «Декоративно-ужиткове мистецтво»,

Номінація: «В’язання спицями, гачком»

І вікова категорія

   ІІІ місце

- Лазарець Дар’я, вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка «Павутинка» дитячо-юнацького Центру м. Первомайська за роботу «Рюкзак», керівник Пак О.М.;

- Лазарець Дар’я, вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка «Павутинка» дитячо-юнацького Центру м. Первомайська за роботу «Поросятко», керівник Пак О.М.;                                                                                                                        

 

Номінація «Витинання»

ІІ вікова категорія

ІІ місце

- Луковська Олена, вихованка гуртка  «В’язунчики»  Центру науково-технічної творчості учнівської молоді м. Первомайська за роботу  «Сорочка», керівник Добровольська О.О.

 

Номінація «Декоративний розпис, народний живопис»

ІІ вікова категорія

 

ІІІ місце

- Кравчук Анна,   учениця Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 4 Первомайської міської ради  за роботу «Яка ж ти гарна, моя Батьківщина!», керівник Починок Н.В.;

 

Номінація «Бісероплетіння»

ІІ вікова категорія

 

ІІ місце

- Сухий Станіслав, вихованець гуртка «Біологія людини» Станції юних техніків м. Первомайська за роботу  «Витонченість», керівник Суха В.В.;                     

ІІІ місце

 

Номінація «Паперова пластика та оригамі»

ІІ вікова категорія

ІІІ місце

- Шевцова Юлія,   учениця Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 1 Первомайської міської ради  за роботу «Мудра сова», керівник  Бевз С.В.;

- Стадник Альбіна,   вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» дитячо-юнацького Центру національного відродження м. Первомайська за роботу «Маска клоуна», керівник  Бевз С.В.;

 

Номінація «Ізонитка»

ІІ вікова категорія

І місце

- Гонорович Дар’я, вихованка гуртка  «Виготовлення сувенірів» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді м. Первомайська за роботу «Ніжність», керівник Доброва Л.Л.;

 

ІІ вікова категорія

ІІІ місце

  - Костенко Маргарита,   вихованка гуртка «Юні друзі природи» станції юних натуралістів  м. Первомайська  за   роботу  «Великодній кролик», керівник  Костенко І.М.;

 

Номінація «Інші техніки виконання»

І вікова категорія

ІІІ місце

- Артемова Марина,   вихованка гуртка «Майстриня» Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 3 Первомайської міської ради  за роботу «Африканка» (плетіння газетними трубочками), керівник  Артемова Н.А.;

- Рустамова Маргарита, вихованка гуртка  «В’язунчики» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді м. Первомайська за роботу «Собачка Дружок» (вироби з фоамірану), керівник Добровольська О.О.;

ІІІ вікова категорія

ІІІ місце

 - Савранська Карина,   учениця Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 12 Первомайської міської ради  за роботу «Таємна незнайомка» (казанші), керівник  Лящевська О.В.;

        

 

Розділ «Образотворче мистецтво»:

Номінація «Графіка»

 

І вікова категорія

ІІІ місце

- Лесюк Марія, вихованка гуртка  «Виготовлення сувенірів» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді м. Первомайська за роботу «Корівка», керівник Доброва Л.Л.;

ІІ вікова категорія

ІІІ місце

- Топорович Карина, учениця Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 16 Первомайської  міської  ради  за  роботу  «Казковий   звір»,   керівник Випріцька Г.Ф.;

 

ІІІ вікова категорія

ІІ місце

- Клюс Анна, учениця Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 16 Первомайської міської ради за роботу «Портрет чоловіка», керівник Випріцька Г.Ф.;

 

ІІ вікова категорія

ІІІ місце

- Булгак Євгенія та Голубенко Анна, вихованки гуртка  «Художня вишивка» дитячо-юнацького Центру національного відродження м. Первомайська за роботу «В країні мрій», керівник Голубенко Н.О.

 

         Вітаємо з перемогою! Бажаємо творчих успіхів!

Просмотров: 161 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz