П`ятниця, 06.12.2019, 10:35
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту








Главная » 2019 » Листопад » 11 » Результати міського мовно-літератрного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
12:10
Результати міського мовно-літератрного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

         У День української писемности та мови (09 листопада 2019 року) 79 здобувачів освіти 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти взяли участь у І (міському) етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  Його мета – піднесення престижу української мови і літератури серед молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення їхньої загальної мовної культури.

         На підставі рішення журі місця визначено таким чином:

5 клас

І місце – Рибченко Олександра, учениця гімназії, учитель Гоцуляк О.М.

ІІ місце – Бігун Юлія, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 7, учитель Мельник С.В.

ІІІ місце – Дячук Софія, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Садовник Н.Ф.

 

6 клас

І місце – Гладь Софія, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Садовник Н.Ф.

ІІ місце – Худолєй Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Гузенко М.А.

ІІІ місце – Гульченко Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, учитель Криворученко С.В.

 

7 клас

І місце – Хода Софія, учениця гімназії, учитель Чернега В.М.

ІІ місце – Туряниця Дарина, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Рігоц Н.В.

ІІІ місце – Комиса Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, учитель Ратушняк Т.М.

 

8 клас

І місце –Урсул Вікторія, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Овчаренко Н.О.

ІІ місце – Єфімова Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Шевченко Н.В.

ІІІ місце – Інзаркіна Дар'я, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, учитель Рідош О.О.

 

9 клас

І місце – Яріна Віолетта, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Садовник Н.Ф.

ІІ місце – Ніколайчук Ігор, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Ракова Л.В.

ІІІ місце – Федченко Софія, учениця гімназії, учитель Гозун Г.О.

 

10 клас

І місце –  Ходаковська Олександра, учениця гімназії, учитель Рябикіна А.В.

ІІ місце – Піроженко Дар'я, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Овчаренко Н.О,

ІІІ місце – Кулачинський Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Овчаренко Н.О.

 

11 клас

І місце – Гордійчук Владислава, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №4, учитель Шевченко Н.В.

ІІ місце – Туркол Олександра, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Чорна З.В.

ІІІ місце  - Бігун Ірина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, учитель Яковлева О.О.

 

     Вітаємо преможців та їхніх педагогів! Бажаємо успіху здобувачам освіти, які посіли І місця,  в обласному етапі конкурсу, який відбудеться 30 листопада 2019 року.

 

Просмотров: 161 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz