Вівторок, 18.02.2020, 15:18
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту








Главная » 2019 » Листопад » 27 » Результати міського конкурсу "Український сувенір"
16:16
Результати міського конкурсу "Український сувенір"

Із метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік на базі СЮН проведено міський етап конкурсу-виставки "Український сувенір".    

       Результати конкурсу

 

І місце

"Комбінезончик для телефончика" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Цанга Діана, 6-А кл., уч. Бевз С.В.)

"Ведмедик Теді" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Кондратюк Анастасія, 6-А кл., уч. Бевз С.В.)

 "Хто рано встає, тому Бог дає" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, Кравчук Анна, 10-А кл., уч. Починок Н.В.)

 "Подарунок осені" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, Приходько Поліна, 2-В кл., уч.   Захарова Л.А.)

 "Глечик бажань" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, Матюхін Кирило, 4-Б кл., уч.       Кодацька М.П.)

 "Наша рідна ненька Україна – чудова і казкова" (ЗОШ І-ІІ ступенів № 7, Ляхвацька Анна, 4 кл., уч. Ляхвацька Т.Й.)

 "Пташина сім’я" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9, Яшкіна Руслана, 6 кл., уч. Мельник К.І.)

            "З Україною в серці"(ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9, Цихоня Катерина, 6 кл., уч. Мельник К.І.)

 "Домовичок" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9, Хрипун Ілона, 9 кл., уч. Шалашова Н.О.)

            "Ще не вмерла України ні слава, ні воля" (ЗОШ І ступенів № 11, Стефанко Максим, 1 кл., уч. Полєщук О.А.)

 "Казка в лісі" (НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів № 15-колегіум", Бойко Анна, 7-В кл., уч. Музика Н.С.)

 "Декоративна ваза" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16, Пархомчук Марія, 8-А кл., уч. Філіпенко Н.В.)

            "Львівська кава" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17, Міцай Дар’я, 8-Б кл., уч. Ліпанова Т.А.)

             "Дідух" (гімназія, Костенко Маргарита, 2(6)-А кл., уч. Слюсар Н.В.)

             "Півник" (гімназія, Бочкарьов Микола, 4(8 кл., уч. Кульчицький О.І.)

             "Поля Первомайщини" (ДЮЦНВ, Юрченко Анна, гурток "Образотворче мистецтво", керівник гуртка Випріцька Г.Ф.)

             "Парочка" (ЦНТТУМ, Маріянчук Анастасія, Тончева Анастасія, гурток "Виготовлення сувенірів", керівник гуртка Доброва Л.Л.);

 "Зайчик" (ЦНТТУМ, Добров Гліб, гурток "Виготовлення сувенірів", керівник гуртка Доброва Л.Л.);

            "Дідух" (ЦНТТУМ, Дяченко Кіра,  гурток "Початкове технічне моделювання", керівник гуртка Баранська О.А.);

            "Брязкальце" (ЦНТТУМ, Грибачов Кирило, гурток "В'язунчики", керівник гуртка Добровольська О.О.);

"Коза" (СЮН, Ісмілова Ілона, гурток "Юні квітникарі", керівник гуртка        Варяниця А.О.)

"Дідух" (СЮН, Глібовська Аліна, гурток "Народознавство", керівник гуртка Варяниця А.О.)

"Сонячний кінь" (СЮН,  гурток "Дивовижний світ тварин", керівник гуртка Варяниця А.О.)

"Сорочка для ляльки" (СЮН, Сухий Іван, гурток "Вишиваночка", керівник гуртка Суха В.В.)

 "Дідух" (СЮН, Костенко Маргарита, Костенко Софія, гурток "Народознавство", керівник гуртка Костенко І.М.)

"Берегиня поля" (СЮН, Урсуленко Світлана, гурток "Народознавство", керівник гуртка Костенко І.М.)

"Сонце лану" (СЮН, Прошкіна Анастасія, гурток "Народознавство", керівник гуртка Костенко І.М.)

"Равлик" (СЮН, Костенко Маргарита, гурток "Народознавство", керівник гуртка Костенко І.М.)

"Криска Анфіска" (СЮН, гурток "Дивовижний світ тварин", керівник гуртка Костенко І.М.)

"Панянка" (СЮН, Костенко Маргарита, гурток "Народознавство", керівник гуртка Костенко І.М.)

"Україночка" (СЮН, Костенко Маргарита, гурток "Народознавство", керівник гуртка Костенко І.М.)

"Ваза з квітами" (СЮН, Яшкіна Руслана, гурток "Флористика і фітодизайн інтер’єру", керівник гуртка Мельник К.І.)

"Птах щастя" (СЮН, Сухий Іван, гурток "Вишиваночка", керівник гуртка Суха В.В.)

 

ІІ місце

          "Лялька Надія" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Заудальська Анна, 7-Б кл., уч. Бевз С.В.)

          "Лялька-мотанка" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, Турченко Дар’я, 1-В кл., уч.     Мещерякова О.І.)

          "Домовичок" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, Трущенко Нікіта, 2-В кл., уч. Таран С.М.)

 "Квітуча Україна" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, Демишляєва Юлія, 2-В кл., уч.     Захарова Л.А.)

 "Лялька-мотанка, що виконує бажання" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, Ширліна Марія, 2 кл., уч. Рябошапко І.Р.)

 "Сплюшка" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, Абдулаєва Вікторія, 3 кл., уч. Топчій З.Л.)

 "Півник" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, Лівіцька Вероніка, 3 кл., уч.  Топчій З.Л.)

 "Мишенята" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, Шиленко Олександра, 7 кл., уч. Білан В.В.)

 "Дідух" (ЗОШ І ступеня № 11, Плебанська Світлана, 3 кл., уч. Савчак О.М.)

 "Лялька-мотанка"(гімназія, Костенко Маргарита, 2(6)-А кл., уч. Слюсар Н.В.)

 "Українське янголятко" (ЦНТТУМ, Ткаченко Варвара,   гурток "Початкове технічне моделювання", керівник гуртка Баранська О.А.);

 "Дідусева хата" (ЦНТТУМ, Полковська Владислава,  гурток "Початкове технічне моделювання", керівник гуртка Баранська О.А.);

 "Кубушка-зерновушка" (ЦНТТУМ, Замора Софія, гурток "Сувенірна майстерня", керівник гуртка Нужна К.В.);

 "Бабусині смаколики" (ЦНТТУМ, Дордюк Марія, гурток "Сувенірна майстерня", керівник гуртка Нужна К.В.);

 "В гостях у куми" (ЦНТТУМ, Колеснікова Анна, гурток "Сувенірна скарбничка", керівник гуртка Ольховська Л.М.)

"Орхідея" (СЮН, Сєдова Ангеліна, гурток "Юні квітникарі", керівник гуртка Варяниця А.О.)

"Бриль-оберіг" (СЮН, Починок Ілона, гурток "Флористика і фітодизайн інтер’єру", керівник гуртка Мельник К.І.)

"Квіти з пшеничного поля" (СЮН, Серебрянникова Єлизавета, гурток "Барви екомистецтва", керівник гуртка Герега І.Г.)

 "Елемент одягу з українським орнаментом" (СЮН, Стасюк Аліна, Рудий В’ячеслав, гурток "Народознавство", керівник гуртка Лукіянчук Л.В.)

"Дідух" (СЮН, Сухий Іван, гурток "Вишиваночка", керівник гуртка Суха В.В.)

 

ІІІ місце

"Золота рибка" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, Швець Поліна, 2-В кл., уч. Мещерякова О.І.)

 "Чарівна підкова"(ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, Глазова Катерина, 2-В кл., уч. Мещерякова О.І.)

 "Сімейна берегиня" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, Гребещенко Дар'я, 7-В кл., уч. Ільницька К.В.)

 "Горщик і ваза" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, Кулаков Нікіта, 2 кл., уч. Рябошапко І.Р.)

 "Оберіг на щастя" (ЗОШ І-ІІ  ступенів № 8, Гурова Валерія, Блудару Анастасія, гурток "Моделювання іграшок-сувенірів", керівник гуртка Архипова Т.Г.)

 "Зі святом" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9, Глушко Катерина, 8 кл., уч. Шафарук І.А.)

 "Віконце моєї бабусі" (ЗОШ І ступеня № 11, Усталішвілі Вероніка,  уч.          Фролова С.П.)

 "Ніжність" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, Коваль Ангеліна, 10 кл., уч. Лящевська О.В.)

 "А я просто українка…" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, Задорожна Софія, 4 кл., уч. Олексюк З.І.)

 "Бабусин подарунок" (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16, Ревтюх Ангеліна, 6-В кл., уч. Філіпенко Н.В.)

 "Мандала "Україна" (гімназія, Білоус Людмила, 5(9) кл., уч. Кульчицький О.І.)

 "Чорне море" (ДЮЦНВ, Орлова Аліна, гурток "Образотворче мистецтво", керівник гуртка Випріцька Г.Ф.)

 "Сорокопуть" (ДЮЦНВ, Таужнянська Ангеліна, гурток "Образотворче мистецтво", керівник гуртка Випріцька Г.Ф.)

 "Моя Україна – це спів солов’їний" (ЦНТТУМ, Панасюк Маргарита, гурток "Моделювання іграшок-сувенірів", керівник гуртка Архіпова Т.Г.);

 "Ходить гарбуз по городу" (ЦНТТУМ, Махтіна Аліса, гурток "Початкове технічне моделювання", керівник гуртка Баранська О.А.).

 

        Вітаємо з успіхом! Бажаємо творчого натхнення!

Просмотров: 130 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz