Субота, 14.12.2019, 12:49
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту








Главная » 2019 » Листопад » 8 » Результати міського конкурсу "Поетична пристань"
17:37
Результати міського конкурсу "Поетична пристань"

       7 листопада 2019 року, у день народження Миколи Вінграновського, відомого українського митця, нашого земляка, на базі школи № 17, яка носить його ім'я,  відбувся міський конкурс читців "Поетична пристань". Його мета - популяризація художнього слова Миколи Вінграновського, літераторів-ювілярів – С. В. Руданського, С. В. Васильченка, В.К. Корліва-Старого, М. В. Гоголя, Панаса Мирного, І. М. Калинця, Б. Д. Антоненка-Давидовича, П. О. Куліша, І. П. Котляревського, О. П. Довженка, П. А. Грабовського, Д. В. Павличка, П. Ф. Сингаївського та ін., пошук і підтримка обдарованих дітей й учнівської молоді, її патріотичного виховання засобами українського мистецтва.

        На підставі рішення журі місця визначено таким чином:

Номінація "Заклади загальної середньої освіти"

І вікова категорія

І місце – Станкевич Мирослава, учениця гімназії  (9,6 б., учитель Білятинська О.І.),  Глушко Лілія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (9 б., учитель Чаловська С.П.), Теслюк Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 (9 б., учитель Головань Н.С.), Піменова Поліна, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 8 (8,6 б., педагог-організатор Потапова І.О.)

ІІ місце – Пугачов Максим, учень  НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум" (8,4 б., учитель Ющенко Г.О.), Криволап Анна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (8 б., учитель Дегтяренко Л.Г.), Пунія Ішміт, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (8 б., учитель Радіца С.А.), Шарковська Поліна, учениця ЗОШ І ст. № 11 (7,8 б., учитель Фролова С.П.), Волошин Михайло, учень ЗОШ І-ІІ ст. № 7 (7,8 б., учитель Чемерис А.М.),  Ширліна Марія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (7,6 б., учитель Половинко І.А.), Новичкова Анна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (7,4 б., учитель Маркарян М.Г.)

ІІІ місце – Петрушенко Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 (6,4 б., учитель Сидорук Г.В.), Мельніков Богдан (6,4 б., учитель Телефус О.І.), Нечипоренко Богдан, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (5,8 б., учитель Амбрасюк К.Г.)

ІІ вікова категорія

І місце – Целюх Максим, учень ЗОШ І-ІІ ст. № 8 (9,6 б., педагог-організатор Потапова І.О.), Андрійченко Дар'я, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 5-колегіум"  (9,4 б., учитель  Бєлінська Н.В.), Дуплик Владислав, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (9 б., учитель Рідош О.О.)

ІІ місце – Гульченко Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (8,4 б., Пєшкова О.А.), Ступак Катерина, учениця гімназії (8 б., учитель Гоцуляк О.М.), Копусь Ольга, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 7 (8 б., учитель Мельник С.В.), Писаренко Марія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 (8 б., учитель Писаренко Д.М.), Пурло Поліна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (7,8 б., учитель Липа О.А.), Колесникова Анна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (7,6 б., учитель Ткачук В.С.), Якович Софія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 (7,4 б., учитель Пазій Н.В.), Фокша Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (7,2 б., учитель Подлісецька А.П.), Оніщук Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (7,2 б., учитель Онищук С.І.)

ІІІ місце – Дремлюх Дар'я, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (6,2 б., учитель Яковлєва О.О.)

ІІІ вікова категорія

І місце – Красуляк Ірина, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 8 (9,6 б., педагог-організатор Потапова І.О.), Маріянчук Вікторія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (9,4 б., учитель Шостак Н.І.), Панасюк Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (8,8 б., учитель Ракова Л.В., Чайка Руслана, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (8,6 б., керівник гуртка ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 Островська О.П.)

ІІ місце – Опанасюк Катерина, учениця гімназії (8,2 б., учитель Чернега В.М.), Сафонова Софія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (8,2 б., учитель Онищук С.І.), Дідик Єлизавета, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (8,2 б., учитель Подлісецька А.П.), Швець Дар'я, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 (8 б., учитель Дідур С.О.), Шоломський Олексій, учень ЗОШ І-ІІ ст. № 7 (7,4 б., учитель Мельник С.В.), Опфер Вероніка, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (7,2 б., учитель Рідош О.О.), Паламарчук Валерія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (6,6 б., учитель Грабко Ю.В.)

ІІІ місце – немає

Номінація "Заклади позашкільної освіти"

І місце – Безверхня Анна, вихованка ДЮЦНВ  (8,6 б., керівник гуртка Гаврилюк Т.П.)

ІІ вікова категорія

І місце – Паланюк Дар'я, вихованка ДЮЦНВ (9,4 б., керівник гуртка Гаврилюк Т.П.)

ІІІ вікова категорія

І місце – Остапенко Тетяна, вихованка ДЮЦНВ (9,8 б., керівник гуртка Гаврилюк Т.П.)

        Вітаємо переможців та їхніх педагогів з успіхом!

 

Просмотров: 140 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz