П`ятниця, 06.12.2019, 11:54
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту








Главная » 2019 » Жовтень » 22 » Результати міського конкурсу "Космічні фантазії"
12:57
Результати міського конкурсу "Космічні фантазії"

        Із метою розвитку творчої активності та стимулювання інтересу учнівської молоді до поглибленого вивчення Космосу з 23 вересня до 10 жовтня 2019 року на базі ЦНТТУМ було розгорнуто міську виставку обласного заочного гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії". Від ЦНТТУМ, ДЮЦНВ, СЮН було представлено 36 робіт, які виконані різними техніками: графікою, живописом, художньою вишивкою, декоративним розписом, паперовою пластикою, скрапбукінгом, художнім плетінням гачком, вироби з фетру та бісероплетіння.

        На підставі рішення журі переможцями І (міського) етапу обласного заочного гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії" визнано вихованців таких закладів позашкільної освіти:

Номінація "Космічна іграшка"

І місце – Котович Валерію, за роботу "Дидактична гра "Підбери форму", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

І місце – Грибачова  Кирила, за роботу "Прибулець", вихованця ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

ІІ місце – Савчак Анастасію, за роботу "Планета кохання", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

ІІ місце – Махтіну Алісу, за роботу "Зустріч у космосі", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Баранська О.А.

ІІІ місце – Міцай Катерину, за роботу "Космо-феня", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

ІІІ місце – Сологуб Анастасію, за роботу "Космічна крихітка", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

Номінація "Космічне декоративне панно"

І місце – Голубенко Анну, за роботу "Фантастична галактика",  вихованку ДЮЦНВ, керівник гуртка Голубенко Н.О.

І місце – Шминду Катерину, за роботу "Дивовижна знахідка",  вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Савенко Н.П.

ІІ місце – Дордюк Олександру,  Дордюк Марію, за роботу "У космосі ", вихованців ЦНТТУМ, керівник гуртка Нужна К.В.

ІІІ місце – Ткаченко Варвару, за роботу "Вікно в космос", вихованці ЦНТТУМ, керівник гуртка Нужна К.В.

Номінація "Космічне конструювання"

І місце – Коваленко Олександра, за роботу "Місячне сяйво ", вихованця ЦНТТУМ, керівник гуртка Семенова О.А.

І місце – колектив гуртка "Радіоконструювання, за роботу "Ніщо людське інопланетянам не чуже", вихованці ЦНТТУМ, керівник гуртка Семенова О.А.

Номінація "Космічна паперопластика"

І місце – Полковську Владиславу, за роботу "Зореліт", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Баранська О.А.

І місце – Шиманську Аліну, за роботу "Підставка під телефон "My secret", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Нужна К.В.

Номінація "Космічне образотворче мистецтво "Графіка"

І місце – Грибачова Кирила, за роботу "Космічні мрії", вихованця ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

І місце – Дутку Ілону, за роботу "Реалістичний космос", вихованку СЮН, керівник гуртка Паращук А.В.

І місце – Ткаченко Варвару, за роботу "Людина весь Всесвіт", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Нужна К.В.

ІІ місце – Марищук Анну, за роботу "Космічна подорож", вихованку СЮН, керівник гуртка Костенко І.М.

ІІ місце – Костенко Маргариту, за роботу "Освоєння космосу", вихованку СЮН, керівник гуртка Костенко І.М.

ІІ місце – Баранюк Софію, за роботу "Велич космосу", вихованку СЮН, керівник гуртка Герега І.Г.

ІІІ місце – Гуторову Поліну, за роботу "Космічна краса", вихованку СЮН, керівник гуртка Герега І.Г.

ІІІ місце – Серебряннікову Єлизавету, за роботу "Цікава мандрівка", вихованку СЮН, керівник гуртка Герега І.Г.

ІІІ місце – Грибачова Кирила, за роботу "У світ космосу через скляну призму", вихованця ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

Номінація "Космічне образотворче мистецтво "Живопис"

І місце – Іващенко Софію, за роботу "Яскравий Всесвіт", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Архіпова Т.Г

І місце – Гонорович Дар`ю, за роботу "Під прицілом телескопа", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Доброва Л.Л.

ІІ місце – Ширліну Марію, за роботу "Мрії тітоньки сови", вихованку СЮН, керівник гуртка Костенко І.М.

ІІ місце – Вишневського Ярослава, за роботу "Незвідані космічні далі", вихованця СЮН, керівник гуртка Костенко І.М.

ІІ місце – Гонорович Дар`ю, за роботу "Космічний пейзаж", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Доброва Л.Л.

ІІІ місце – Вишневську Вікторію, за роботу "Космос", вихованку СЮН, керівник гуртка Костенко І.М.

ІІІ місце – Кузьміну Карину, за роботу "Глибини космосу", вихованку СЮН, керівник гуртка Паращук А.В.

ІІІ місце – Колісніченко Єлизавету, за роботу "Потаємний світ", вихованку СЮН, керівник гуртка Паращук А.В.

Номінація "Космічна техніка"

І місце – Мартючкову Вікторію, за роботу "Космічний транспорт", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Архіпова Т.Г.

І місце – Мурзака Андрія, за роботу "Космічний корабель "Скаут", вихованця ЦНТТУМ, керівник гуртка Савва А.Ю.

ІІ місце – Драганову Вероніку, за роботу "У гості до землян", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Ольховська Л.М.

ІІ місце – Черепанову Анфісу, за роботу "Ракета", вихованку ЦНТТУМ, керівник гуртка Добровольська О.О.

Номінація "Космічна філософія"

І місце – Костенко Маргариту, за роботу "Легенди зоряного неба", вихованку СЮН, керівник гуртка Попик К.П.

 

        Усіх учасників конкурсу та їхніх педагогів вітаємо з перемогою! Бажаємо гарного результату в його обласному етапі. Хай щастить!

Просмотров: 44 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz