Середа, 19.12.2018, 12:55
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту







Главная » 2018 » Листопад » 26 » Результати ІІ (міського) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
12:41
Результати ІІ (міського) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

         24 листопада 2018 року відбувся ІІ (міський) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ньому взяв участь 71 учень закладів загальної середньої освіти. За підсумками журі, місця визначено таким чином:

5 клас

І місце – Можаєва Анна, учениця гімназії, учитель Гоцуляк О.М.

ІІ місце – Карташова Марія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, учитель Рідош О.О.

ІІІ місце – Колеснікова Анна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, учитель Манзюк Т.Б.

6 клас

І місце – Хода Софія, учениця гімназії, учитель Чернега В.М.

ІІ місце – Лущевська Дар'я, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, учитель Герасимчук Н.Ю.

ІІІ місце – Іваницька Карина, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 8, учитель Волохіна О.А.

7 клас

І місце – Урсул Вікторія, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Овчаренко Н.О.

ІІ місце – Єфімова Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Черепенко А.О.

ІІІ місце – Козлова Сніжана, учениця гімназії, учитель Гоцуляк О.М.

8 клас

І місце – Федченко Софія, учениця гімназії, учитель Гозун Г.О.

ІІ місце – Яріна Віолетта, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Садовник Н.Ф.

ІІІ місце – Пержинська Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Ракова Л.В.

9 клас

І місце – Ходаковська Олександра, учениця гімназії, учитель Рябикіна А.В.

ІІ місце – Піроженко Дар'я, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Овчаренко Н.О.

ІІІ місце – Швець Дар'я, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Плошник Л.В.

10 клас

І місце – Гордійчук Владислава, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Шевченко Н.В.

ІІ місце – Сільченко Владислава, учениця гімназії, учитель Гозун Г.О.

ІІІ місце – Бігун Ірина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, учитель Яковлева О.О.

11 клас

І місце – Рогова Анастасія, учениця гімназії, учитель Гоцуляк О.М.

ІІ місце – Рясна Юлія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Ракова Л.В.

ІІІ місце – Солтановська Діана, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Шевченко Н.В.

         Вітаємо з перемогою учнів та їхніх педагогів! Бажаємо успіху в ІІІ (обласному) етапі Конкурсу, який відбудеться 8 грудня 2018 року.

 

Відомість про результати, 5 клас

Відомість про результати, 6 клас

Відомість про результати, 7 клас

Відомість про результати, 8 клас

Відомість про результати, 9 клас

Відомість про результати, 10 клас

Відомість про результати, 11 клас

Просмотров: 156 | Добавил: Рябикіна | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz