Неділя, 18.11.2018, 19:03
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту







Главная » 2018 » Березень » 1 » Міський огляд-конкурс "Україна молода"
12:18
Міський огляд-конкурс "Україна молода"

        З метою привернення уваги громадськості до збереження та забезпечення розвитку закладів позашкільної освіти; духовного, інтелектуального й фізичного розвитку учнівської молоді; підтримки існуючих та створення нових колективів художньої самодіяльності в ЗЗСО та ЗПО з 21 по 24 лютого 2018 року на базі ДЮЦНВ проведено І (міський) етап огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності "Україна молода".

         Учасники заходу брали участь у таких номінаціях: "Вокальний жанр", "Інструментальний жанр", "Хореографічний жанр", "Фольклорний жанр".

       На підставі рішення журі, переможцями визначено в:

Номінації "Вокальний жанр"

Вокалісти

Молодша вікова категорія:

І місце –   Пасічника Савелія, учня ЗОШ І-ІІІ ст.  № 5 (учитель Липа О.А.)

ІІ місце – Чайковську Мар’яну, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.  №  4 (учитель Шостаков В.В.)

ІІІ місце  –  Владова Владислава, учня ЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 (учитель Кравцова І.В.),  Грусевич Софію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (учитель Борецька Т.В.)

Старша вікова категорія:

І місце –  Мірянову Анну, вихованку  ДЮЦНВ  (керівник гуртка Здоровецький В.М.), Андрієнко Тетяну,  Навоєву Аліну, учениці гімназії (учитель  Харламова О.А.)

ІІ місце – Дудник Анну, вихованку ДЮЦНВ (керівник гуртка Здоровецький В.М.)

ІІІ місце  –  Дробушенко Олександру, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 (учитель  Кравцова І.В.), Панаїда Андрія, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (учитель Половинко І.А.)

Вокальні ансамблі:

І місце – колектив  "Зернятко" ДЮЦНВ (керівник Гордієнко Г.Ю.), колектив  "Намистинки", дует  "Унісон" ЗОШ І-ІІІ ст.  № 9  (учитель   Бабійчук Н.П.)

ІІ місце – колектив "Калинонька"  ЗОШ І-ІІІ ст.  № 3 (учитель Григорук С.І.)

Номінації "Інструментальний жанр"

Оркестри:

І місце – оркестр народних інструментів ДЮЦНВ  (керівники гуртка Скакун А.І., Скакун А.В.)

І  місце – оркестр духових інструментів ДЮЦНВ (керівник гуртка Дорошин В.П.)

Солісти-інструменталісти

І місце – Жолкевського Георгія, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 (учитель Соколова О.В.)

ІІ місце –  Горгулу Нікіту, учня ЗОШ І-ІІ ст. № 8 (учитель Шелест Т.В.)

ІІІ місце – Горгулу Михайла, учня  ЗОШ І-ІІ ст.  № 8 (учитель Коржова С.А.)

Номінації "Хореографічний жанр"

Заклади позашкільної освіти:

І місце –  ансамбль сучасного танцю "Сузір’я" ДЮЦНВ, хореографічна композиція "На небі" (керівник гуртка Коваленко В.В.),  ансамбль естрадного танцю "Грація" ДЮЦНВ (керівник гуртка Шуміліна Н.М.)

ІІ місце – ансамбль сучасного танцю "Сузір’я" ДЮЦНВ, хореографічна композиція "Данс мікс" (керівник гуртка Коваленко В.В.)

ІІІ місце –  ансамбль естрадного танцю "Грація" ДЮЦНВ, хореографічна композиція  "Енергія свободи" (керівник гуртка Шуміліна Н.М.)

Заклади загальної середньої освіти:

І місце – не визначено

ІІ місце – хореографічний  колектив "Ритм" ЗОШ І-ІІІ ст. № 4,  хореографічна композиція "Сонечко" (керівник Зінич Т.А.)

ІІІ місце –  хореографічний колектив "Сюрприз"  ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, танець "Рок-н-рол",  (керівник Зубик Ю.Д.), хореографічний колектив "Dance Wey" ЗОШ І-ІІІ ст. № 4,  хореографічна композиція "Грайливі спіднички" (керівник Дратковська А.-М.В.)

Номінації "Фольклорний жанр"

І місце – фольклорний колектив "Світанок" ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (керівник Островська О.П.)

ІІ місце – фольклорний колектив "Ритм"  ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (учитель Тарнавська Л.А.)

        Переможці (І місце) огляду-конкурсу запрошуються до участі в міському Гала-концерті, який відбудеться 29 березня 2018 року, о 14.00 (місце проведення буде повідомлено додатково). На цей захід, в номінацію "Читці-декламатори", також запрошуються переможці міського конкурсу "Поетична пристань" –  Паланюк Дар'я, Остапенко Тетяна, вихованки ДЮЦНВ, та Москаленко Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

        У ході міського Гала-концерту здійснюватиметься відбір номерів художньої самодіяльності на ІІ (обласний) етап огляду-конкурсу "Україна молода". Бажаємо успіху!

Просмотров: 240 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 3.0/1
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz