Неділя, 25.08.2019, 03:10
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту








Главная » 2019 » Березень » 27 » Міський конкурс "Молодь обирає здоров'я"
15:02
Міський конкурс "Молодь обирає здоров'я"

        Молодь Первомайська – за здоровий спосіб життя. Під таким лозунгом відбувався міський фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я". У ньому було передбачено програму, до якої включено конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій, конкурс плакатів та фотографій.

          Команди шкіл популяризували переваги здорового способу життя, духовні цінності та традиції, які сприяють збереженню власного здоров'я та здоров'я оточуючих. Сценарії були оригінальними й відображали власний досвід і досягнення у сфері формування здорового способу життя.

        На підставі висновків членів журі переможцями визначено команди таких ЗЗСО:

Конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій

І місце  – команда "Екстрим" ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 (29 б.), педагог-організатор Кравчук Г.Г.,

команда "Galaxy starts" ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (28,6 б.), педагог-організатор Борецька Т.В.

ІІ місце – команда "Імпульс" ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 (28 б.), педагог-організатор Хруленко Т.В.,

команда "Берегиня" ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (27,8 б.), педагог-організатор Григорук С.І.

ІІІ місце – команда "Максимум" гімназії (26,8 б.), заступник директора з навчально-виховної роботи Воробйова Т.Л., педагог-організатор Пашковська О.В.;

команда "Вітамін D" ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (26 б.), керівник Бандалет О.О., команда "Стоп-кадр" НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", педагог Горбачова О.Ю.

Конкурс плакатів

І місце – Крістат Ірина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (20,5 б.), учитель Тарасевич О.В.;

Бойко Денис, учень гімназії (20 б.), учитель Пашковська О.В.;

Циганенко Олена, Халіна Маргарита, учениці НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум" (20 б.), учитель Горбачова О.Ю.                                                                                    

ІІ місце – Завадська Єлизавета, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (19,3б.), учитель Гримач І.М.

ІІІ місце – Феньків Денис, Годованюк Ганна, учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 (16,8 б.), педагог-організатор Кравчук Г.Г.;

Марченко Ельвіра, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №17 (16 б.), учитель Ліпанова Т.А.;

Гладка Валерія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (16 б.), учитель Починок Н.В.

Конкурс фотографій

І місце – Пономарчук Анастасія, Опря Марія, Козицький Станіслав, Плохотнюк Катерина, учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (18,9 б.), учителі Мещерякова О.І., Жебровська А.О.

ІІ місце – Бабійчук Микита, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (17 б.), педагог-організатор Пєшкова О.А.; Тупчій Ліна, Васильєва Анна, учениці НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум" (16,8 б.), учитель Горбачова О.Ю.;  Бурлака Станіслав, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 (16,8 б.), учитель Ліпанов Є.В.

ІІІ місце – Бєліченко Маргарита, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (16,3 б.), учитель Григорук С.І.;

Опря Юлія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (16,3 б.), педагог-організатор Половинко І.А.;

Бурлаченко Денис, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (16,3 б.), учитель Драганова А.О.

         Вітаємо з перемогою  команди та відповідальних педагогів за  якісну підготовку до міського конкурсу!  

Просмотров: 182 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz