Середа, 19.12.2018, 12:06
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту







Главная » 2018 » Грудень » 3 » Міська виставка-конкурс "Український сувенір"
09:27
Міська виставка-конкурс "Український сувенір"

        Із метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік на базі СЮН проведено міський етап конкурсу-виставки "Український сувенір".    

        У конкурсі-виставці взяли участь усі заклади загальної середньої освіти, СЮН, ДЮЦНВ, ЦНТТУМ та МНВК. Усього закладами освіти представлено 114 робіт у таких номінаціях: "Дідух", "Українська народна іграшка", "Український сувенір", "Сучасний український сувенір".

        На підставі рішення журі переможцями визначено таких учнів:

Номінація "Дідух"

І місце – Костенко Маргариту, за роботу "Дідух", вихованку СЮН, керівник гуртка Костенко І.М.

1 місце – Сухого Станіслава та Сухого Івана, за роботу "Різдвяний Дідух", вихованців СЮН, гурток "Екомистецтво", керівник гуртка Суха В.В.

2 місце – Кисельова Максима, за роботу "Господиня полів", учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 3-А клас, учитель  Чоловська С.П.

3 місце – Марищук Анну, за роботу "Дідух", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 1 клас, учитель Рябошапко І.Р.

Номінація "Українська народна іграшка"

1 місце – Манзій Дар'ю, за роботу "Корівка", вихованку ЦНТТУМ, гурток "Виготовлення сувенірів", керівник гуртка Доброва Л.Л.

1 місце – Опрю Романа та Кулакова Нікіту, за роботу "Баранчик", вихованців СЮН, гурток "Дивовижний світ тварин", керівник гуртка Костенко І.М.

1 місце – Дамаскіну Ангеліну та Олійник Олену, за роботу "Зайченя", вихованки СЮН, гурток "Екологія для допитливих", керівник гуртка Костенко І.М.

1 місце – Костенко Маргариту, за роботу "Курочка", вихованку СЮН, гурток "Юні друзі природи", керівник гуртка Костенко І.М.

1 місце – Ісмаілову Ілону, за роботу "Сонячний кінь", вихованку СЮН, гурток "Акваріумістика", керівник гуртка  Варяниця А.О.

1 місце –  Плахотну Олександру, за роботу "Юрчик і Яринка", вихованку ЗОШ І-ІІІ ст.  № 1, учитель Бевз С.В.

1 місце – Гусакову Айтакіну, за роботу "Їжачки-трудівники", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, 7-А клас, учитель Ліпанова Т.А.

2 місце – Степаненко Антоніну, за роботу "Добре пам’ятаєм ми, як зустрілись два цапки", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 3-А клас, учитель Чоловська С.П.

2 місце – Бочкарьова Миколу, за роботу "Кінь", учня гімназії, 3(7) клас, учитель Кульчицький О.І.

2 місце – Натіну Аліну, за роботу "Мотя", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, 7-А клас, учитель Бевз С.В.

3 місце – Лазарець Дар'ю, за  роботу "Поросятко", вихованку ДЮЦНВ, гурток "Павутинка", керівник гуртка Пак О.М.

3 місце – Гребещенко Дар'ю, за роботу "Лялька-мотанка", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 6-В клас, учитель Якобчук Н.О.

3 місце – Півень Сумана, за роботу "Друзі", учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, 5-Б клас, учитель Бевз С.В.

Номінація "Український сувенір"

1 місце – Костенко Маргариту, за роботу "Зайчик-патріот", ученицю гімназії, 1(5-А) клас, учитель Слюсар Н.В.

2 місце – Кодацьку Марію, за роботу "Млин", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 1-А клас, учитель Полякова Н.А

3 місце – Артемову Марину, за роботу "Дерево життя", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, 5 клас, учитель Артемова Н.А.

3 місце – Назаренка Назара, за роботу "Глиняний посуд", учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 2 клас, учитель Топчій З.Л.

3 місце – Майстренко Вікторію, за роботу "Підкова",  ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, 3-Б клас, учитель Жуковська В.В.

3 місце – Козаченко Наталію, за роботу "Підкова на щастя", ученицю ЗОШ І-ІІ ст. № 7, 2 клас, учитель Чемерис А.М.

3 місце – Філонок Анастасію, за роботу "Українська родина", ученицю ЗОШ І ст. № 11, 3-А клас, учитель Фролова С.П.

3 місце – Кузнєцова Петра, за роботу "Українська красуня", учня гмназії, 5(9) клас, учитель Кульчицький О.І.

Номінація "Сучасний український сувенір"

1 місце – Нужну Анастасію, за роботу "Равлик-садівник", вихованку ЦНТТУМ, гурток "Сувенірна майстерня", керівник гуртка Нужна К.В.

1 місце – Полковську Владиславу, за роботу "Щедра осінь", вихованку ЦНТТУМ, гурток "Початкове технічне моделювання", керівник гуртка Баранська О.А.

1 місце – Доброва Гліба, за роботу "Півник", вихованця ЦНТТУМ, гурток "Талановиті пальчики", керівник гуртка Сербенюк І.В.

1 місце – Карлюгу Юлію, за роботу "Подорож Україною", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 2-Б клас, учитель Станішевська І.О

1 місце - Глушко Катерину, за роботу "Мати-берегиня", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, 7 клас, учитель Шафарук І.А.

1 місце – Марищук Анну, за роботу "Бабусина хатинка з підковою щастя", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 3 клас, учитель Васютинська І.М.

1 місце – Нужну Марію, за роботу "Лісовий господар", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, 9 клас, учитель Мельник К.І.

1 місце -  Яшкіну Руслану, за роботу "Запрошуємо на каву", вихованку СЮН, гурток "Народознавство", керівник гуртка Мельник К.І.

2 місце – Нужну Анастасію, за роботу "Тут живе любов", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, 11 клас, учитель Патраманська Н.Л.

2 місце – Дяченко Кіру, за роботу "Кавовий млинок", вихованку ЦНТТУМ, гурток "Початкове технічне моделювання", керівник гуртка Баранська О.А.

2 місце – Давідову Наталію, за роботу "Моя Україна – це спів солов’їний!", вихованку ЦНТТУМ, гурток "Моделювання іграшок-сувенірів", керівник гуртка Архіпова Т.Г.

2 місце – Савранську Каріну, за роботу "Шевченківська хатинка", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, 11 клас, учитель Лящевська О.В.

2 місце – Лазанова Кирила, за роботу "Сова", учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, 4 клас, учитель Чамлай Н.В.

2 місце – Тихоход Світлану, за роботу "Хатинка працьовитого господаря", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.  № 16, 6-А клас, учитель Філіпенко Н.В.

2 місце – Луценко Аліну, за роботу "Ароматизовані горщики", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, 9-А клас, учитель Ліпанова Т.А.

2 місце – Сухого Станіслава, за роботу "Квітковий рай", вихованця СЮН, гурток "Біологія людини", керівник гуртка Суха В.В.

2 місце – Сухого Івана, Чувашову Маргариту та Бондак Софію, за роботу "Чарівний віночок", вихованців СЮН, гурток "Екомистецтво", керівник гуртка Суха В.В.

3 місце – Гаврусенко Ірину, за роботу "Букет троянд", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, 9-А клас, учитель Ліпанова Т.А.

        Вітаємо з перемогою учнів та їхніх педагогів! Бажаємо успіху в обласному етапі виставки-конкурсу "Український сувенір", яка діятиме з 1 грудня 2018 року по 28 січня 2019 року.

Просмотров: 61 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz