Середа, 19.12.2018, 12:11
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту







Главная » 2018 » Грудень » 3 » Міська виставка-конкурс "Новрічна композиція"
09:11
Міська виставка-конкурс "Новрічна композиція"

        Із метою формування екологічної, естетичної, трудової культури учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи на базі станції юних натуралістів проведено І (міський) етап обласного конкурсу "Новорічна композиція".

        У конкурсі-виставці взяли участь усі заклади загальної середньої освіти, СЮН, ДЮЦНВ, ЦНТТУМ та МНВК. Усього закладами освіти представлено 105 робіт у таких номінаціях: "Стилізована ялинка", "Новорічний букет", "Новорічна композиція", "Новорічний вінок", "Сюжетна композиція", "Новорічна картина", "Новорічна форм-робота".

        На підставі рішення журі переможцями визначено таких учнів:

Номінація   "Стилізована ялинка"

1 місце – Гаврилюка Миколу, за роботу "Новорічна красуня", учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 3 клас, учитель Васютинська І.М.

1 місце – Незаймайського Ельдара, за роботу "Ялинка в стилі стимпанк", вихованця ЦНТТУМ, гурток "Початкове технічне моделювання", керівник гуртка  Баранська О.А.

1 місце – Ноздратенко Дар'ю, за роботу "Ялинка-топотушка", вихованку СЮН, гурток "Любителі тварин", керівник гуртка Варяниця А.О.

1 місце – Грибачова Кирила, за роботу "Дівчинка-ялинка", учня ЗОШ І-ІІІ № 17, 3-Б клас, учитель Кодацька М П.

1 місце – Лутінську Юлію, за роботу "Різдвяна ялинка", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, 4-А клас, учитель Козаченко М. А.

2 місце – Ратушняк Анну, за роботу "Новорічна гостя", ученицю ЗОШ І-ІІІ № 17, 2-А клас, учитель Лило О.В.

2 місце - Ізуіту Михайла, за роботу "З Новим роком!", учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 2 клас, учитель Топчій З.Л.

2 місце – Чабанюк Анастасію, за роботу "Лісова красуня", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 4 клас, учитель Мала А.П.

2 місце – Ревтюх Ангеліну, за роботу "Тендітна красуня", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 16, 5 – В клас, учитель Філіпенко Н.В.

2 місце – Сологуб Світлану, за роботу "Казкова красуня", ученицю гімназії, учитель Пашковська О.В.

3 місце – Семенова Владислава, за роботу "Новорічна красуня", ученицю ЗОШ І ст. № 11, 3-Б клас, учитель Халаімова Т.А.

3 місце – Морщакову Аріну, за роботу "Яинка в чобітках", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, 5-А клас, учитель Бевз С.В.

 3 місце – Дамаскіну Ангеліну, за роботу "Ялинка Діда Мороза", вихованку СЮН, гурток "Екологія для допитливих", керівник гуртка Костенко І.М.

Номінація  "Новорічний букет"

1 місце – Позняк Ольгу, за роботу "Новорічна шкатулка", гурток "Екомистецтво", вихованку СЮН, керівник гуртка Мельник К.І.

2 місце – Сьому Кароліну, за роботу "В очікуванні Новорічного свята", вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 3-А клас, учитель Чоловська С.П.

2 місце – Гуторову Поліну, за роботу "З Новим роком!", вихованку СЮН, гурток "Юні екологи", керівник гуртка Герега І.Г.

2 місце – Башурову Ангеліну, за роботу "Новорічний букет", вихованку СЮН, гурток "Народознавство", керівник гуртка  Шевченко О.П.

Номінація  "Новорічна композиція"

1 місце – Яшкіну Руслану, за роботу "Різдвяний місяць", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, 5-А клас, учитель Мельник К.І.

1 місце – Полковську Владиславу, за роботу "Новорічна куля", вихованку ЦНТТУМ, гурток "Початкове технічне моделюванн", керівник гуртка Баранська О.А.

2 місце – Завгородню Дар'ю, за роботу "Ялинка радості", ученицю  ЗОШ І-ІІІ ст.  № 5, 4-А, учитель Сидоренко О.Є.

2 місце – Папугіну Камілу, за роботу "Новорічні подарунки", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 17.

2 місце – Черепанову Анфісу, за роботу "Казкова ніч", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, 3-А клас, учитель Головань Н.С.

2 місце – Дамаскіну Ангеліну, за роботу "Новорічний подарунок", вихованку СЮН, гурток "Екологія для допитливих", керівник гуртка Костенко І.М.

2 місце – Нужну Анастасію, за роботу "Хатинка Діда Мороза", вихованку ЦНТТУМ, гурток "Сувенірна майстерня", керівник гуртка Нужна К.В.

3 місце – Рахмена Емануїла, за роботу "Новорічна фантазія", учня гімназії, учитель Пашковська О.В.

Номінація  "Новорічний вінок"

1 місце – Васильєву Анну, за роботу "Передріздвяний віночок", ученицю НВК "ЗОШ № 15-колегіум", учитель Гречешнюк С.В.

1 місце – Панасюк Анастасію, за роботу "Різдвяний вінок", вихованку ЦНТТУМ, гурток "Моделювання іграшок-сувенірів", керівник гуртка Архіпова Т.Г.

1 місце – Манзій Дар'ю та Лутінську Юлію, за роботу "Святковий настрій", вихованку ЦНТТУМ, гурток "Виготовлення сувенірів", керівник гуртка Доброва Л.Л.

1 місце – Костенко Маргариту, за роботу "Щедрий віночок", ученицю гімназії, 5-А клас, учитель Слюсар Н.В.

2 місце – Гаврилко Вілану, за роботу "Зимова казка", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, 6-А клас, учитель Бевз С.В.

3 місце – Шкурко Аліну та Підгородецьку Єлизавету, за роботу "Новорічний оберіг", учнів ЗОШ І-ІІ ст. № 8, 8-й та 4-й класи, учитель Захарова Р.М.

3 місце – Мельник Ангеліну, за роботу "Новорічне диво", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, 3-А клас, учитель Радіца С.А.

Номінація  "Сюжетна композиція"

1 місце – Гальченко Анастасію, за роботу "Новорічна казка", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, 6-А клас, учитель Слюсар О.Р.

1 місце – Погорецького Матвія, за роботу "За п’ять хвилин Новий рік", учня ЗОШ І ст. № 11, 2-А клас, учитель Литвинюк С.А.

1 місце – Крохмаль Поліну, за роботу "На порозі Нового року", вихованку ЦНТТУМ, гурток "В'язунчики", керівник гуртка Добровольська О.О.

2 місце – Коваленко Евеліну, за роботу "Ніч перед Різдвом", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, 1-Б клас, учитель Барабанщикова О.М.

2 місце – Сухого  Івана, за роботу "Підкова-оберіг", вихованку СЮН, гурток "Екомистецтво", керівник гуртка Суха В.В.

3 місце – Мартинову Віту, за роботу "З Новим роком, друзі!", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, 10 клас, учитель Лящевська О.В.

3 місце – Бойчук Аліну, за роботу "Сніговичок біля ялинки", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, 1 клас

3 місце – Рустамову Маргариту, за роботу "Вже в дорозі…", вихованку ЦНТТУМ, гурток "В'язунчики", керівник гуртка Добровольська О.О.

3 місце – Петренко Катерину, за роботу "Зимовий будинок", вихованку СЮН, гурток "Юні екологи", керівник гуртка Герега І.Г.

Номінація  "Новорічна картина або колаж"

1 місце – Кравчук Анну, за роботу "Новорічна казка", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, 9-В клас, учитель Починок Н.В.

1 місце – Міцай Катерину, за роботу "Чарівна ніч", вихованку ЦНТТУМ, гурток "Виготовлення сувенірів", керівник гуртка Доброва Л.Л.

1 місце – Сухого  Івана, за роботу "Чудовий місяць молодий", вихованця СЮН, гурток "Екомистецтво", керівник гуртка Суха В.В.

1 місце – Блажевську Вероніку, за роботу "Новорічна зірка", вихованку СЮН, гурток "Валеологія", керівник гуртка Варяниця А.О.

1 місце  – Дяченко Кіру, за роботу "Перший сніжок", вихованку ЦНТТУМ, гурток "Початкове технічне моделювання", керівник гуртка Баранська О.А.

2 місце – Бойчеву Єлизавету, за роботу "Новорічний ведмедик", вихованку СЮН, гурток "Рослини – символи України", керівник гуртка  Бойчева І.С.

3 місце – Ляхвацьку Анну, за роботу "Веселий сніговик", ученицю ЗОШ І-ІІ ст. № 7, 3 клас, учитель Ляхвацька Т.Й.

3 місце – Голубенко Анну, за роботу "Друзі", вихованку ДЮЦНВ, гурток "Фантазія", керівник гуртка Голубенко Н.О.

Номінація  "Новорічна форм-робота"

1 місце – Назаренка Назара, за роботу "Новорічна зірочка", учня ЗОШ І-ІІІ ст.  № 6, 2 клас, учитель Топчій З.Л.

1 місце – Полковську Владиславу, за роботу "Хатинка", ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, 2 клас, учитель Барановська Н.В.

1 місце – Акімову Анастасію, за роботу "Новорічний ліхтарик", вихованку ЦНТТУМ, гурток "Сувенірна майстерня", керівник гуртка Нужна К.В.

1 місце – Сиромятникову Анну, за роботу "Зимова казка", вихованку СЮН, гурток "Валеологія", керівник Варяниця А.О.

2 місце – Гармасар Анастасію, за роботу "Прикраси на ялинку", вихованку СЮН, гурток "Юні друзі природи", керівник гуртка Костенко І.М.

2 місце – Грицик Анжеліку, за роботу "Ангел"", вихованку ДЮЦНВ, гурток "Павутинка", керівник гуртка  Пак О.М.

3 місце – Петрушенка Владислава, за роботу "Різдвяні янголи", вихованця ЦНТТУМ, гурток "В'язунчики", керівник гуртка Добровольська О.О.

        Вітаємо з перемогою учнів та їхніх педагогів! Бажаємо успіху в обласному етапі виставки-конкурсу "Новорічна композиція", яка діятиме з 1 грудня 2018 року по 28 січня 2019 року.

Просмотров: 87 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz