Середа, 19.12.2018, 13:15
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту







Главная » 2018 » Листопад » 19 » Конкурс з української мови імені Петра Яцика
16:54
Конкурс з української мови імені Петра Яцика

        17 листопада 2018 року відбувся міський конкурс з української мови імені Петра Яцика. У ньому взяли участь 76 учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти. За підсумками журі, місця визначено таким чином:

5 клас

І місце – Можаєва Анна, учениця гімназії, учитель Гоцуляк О.М.

ІІ місце – Усатенко Антон, учень НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Петріщенко О.С.

ІІІ місце – Худолєй Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель  Гузенко М.А.

6 клас

І місце – Слободянюк Аліна, учениця гімназії, учитель Гозун Г.О.

ІІ місце – Урсул Наталя, учениця НВК "ЗОШ №15-колегіум", учитель Рігоц Н.В.

                Комиса Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, учитель Мітакса Т.С.

ІІІ місце – Посторонко Анна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, учитель Багмут Л.В.

7 клас

І місце – Рец Тетяна, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Овчаренко Н.О.

ІІ місце – Козлова Софія, учениця гімназії, учитель Гоцуляк О.М.

ІІІ місце – Живіца Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 8, учитель Волохіна О.А.

8 клас

І місце – Федченко Софія, учениця гімназії, учитель Гозун Г.О.

ІІ місце – Маркеян Олександра, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Шевченко Н.В.

ІІІ місце – Яріна Віолетта, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Садовник Н.Ф.

9 клас

І місце – Ходаковська Олександра, учениця гімназії, учитель Рябикіна А.В.

ІІ місце – Піроженко Дар'я, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Овчаренко Н.О.

ІІІ місце – Ляхвацька Марія, учениця ЗОШ І-ІІ ст. № 7, учитель Мельник С.В.

10 клас

І місце – Мільгевська Анна, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Садовник Н.Ф.

ІІ місце – Гордійчук Владислава, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Шевченко Н.В.

ІІІ місце – Гребешко Анастасія, учениця гімназії, учитель Білятинська О.І.

11 клас

І місце – Рогова Анастасія, учениця гімназії, учитель Гоцуляк О.М.

ІІ місце – Борисова Тетяна, учениця НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", учитель Садовник Н.Ф.

ІІІ місце – Чапалда Олександра, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, учитель Шевченко Н.В.

     Вітаємо кращих знавців української мови та їхніх педагогів! Бажаємо успіху учням (І місця) в обласному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови, який відбудеться 15 грудня 2018 року.

Відомість про результати, 5 клас

Відомість про результати, 6 клас

Відомість про результати, 7 клас

Відомість про результати, 8 клас

Відомість про результати, 9 клас

Відомість про результати, 10 клас

Відомість про результати, 11 клас

Просмотров: 272 | Добавил: Токарська | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 



Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz