Статистика сайту

Главная » 2017 » Вересень » 25 » Яскрава перемога в Спартакіаді
15:21
Яскрава перемога в Спартакіаді

21-22 вересня 2017 року  у м. Миколаїв відбулися фінальні змагання ХІV обласної Спартакіади серед працівників освіти.

Учасників заходу привітали і побажали вдалих стартів та перемог Віра Михайлівна Оборонько, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, та Олександр Юрійович Кулішов, начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Близько 500 учасників Спартакіади протягом двох днів змагалися з 4 видів спорту: волейболу, настільного тенісу, шахів та міні-футболу.

Змагання з усіх видів спорту пройшли на високому спортивному та організаційному рівні, були цікавими та захоплюючими.

Команда освітян Первомайська посіла ІV місце з волейболу, ІІІ місце – з міні-футболу, ІІ – з настільного тенісу та І місце – з шахів.

За підсумками змагань Спартакіади, по кількості набраних очок, збірна команда Первомайська посіла І загальнокомандне місце.

Шановні колеги! Вітаємо вас з перемогою! Дякуємо за вашу енергію, за ваш ентузіазм, за прагнення достойно представити освіту міста! Не будучи професійним спортсменами, ви показали гідний чемпіонів результат. Бажаємо вам міцного здоров’я, нових спортивних звершень  і успіхів у всіх сферах життя.