Вівторок, 26.03.2019, 05:02
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна До уваги спілчанРеєстраціяВхід
Вітаємо Вас на сайті Управління освіти Первомайської міської ради!!!.
Меню сайта
Статистика сайту
ДО УВАГИ СПІЛЧАН!

Миколаївська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

Про порядок заповнення документів для призначення житлової субсидії

(роз’яснення Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2016 р.)

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Декларацію заповнює особа за місцем реєстрації (або особа, яка орендує житло і фактично сплачує вартість одержуваних послуг).

У правому верхньому куті зазначається назва місцевого управління соціального захисту населення, до якого подається Декларація.

 

Розділ І

у позиції 1 зазначається прізвище, ім’я, по батькові особи, яка звертається;

у позиції 2 слід зазначити загальну та опалювальну площу житлового приміщення (кв. метрів), кількість поверхів у будинку, а також підкреслити тип будинку — індивідуальний чи багатоквартирний;

у позиції 3 зазначаються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або тих, хто фактично проживає — для осіб, які орендують житло і зазначені в договорі оренди, або для індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, дати народження, серії та номера паспорта, ідентифікаційного номера (за наявності) таких осіб. У графі «Примітки» можна зазначити, що конкретна особа не проживає і їй не нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

 

Розділ II

Заповнюються відомості про всі види доходів (заробітна плата, пенсія, допомога, стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здавання майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції тощо) осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або тих, хто фактично проживає, зазначених у договорі оренди), за попередній календарний рік.

Звертаємо увагу, що в Декларації не слід зазначати розмір доходу, а лише вид доходу та найменування організації, де одержано такий дохід, а для фізичних осіб— підприємців — група платника єдиного податку.

 

Розділ III

Зазначається інформація про осіб, які здійснили одноразову купівлю майна або оплату послуг упродовж 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тис. грн. із зазначенням виду, вартості, дати купівлі (оплати) майна або послуг.

Відомості, наведені в Декларації, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Декларації.

 

Інструкціяпро порядок заповнення бланку Заяви про призначення житлової субсидії

1. Заяву заповнює особа за місцем реєстрації (або особа, яка орендує житло і фактично сплачує вартість одержуваних послуг). Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла.

2. У правому верхньому куті має бути зазначено назву місцевого управління соціального захисту населення, до якого подається Заява.

3. У Заяві зазначаються відомості про особу: прізвище, ім’я, по батькові, зареєстроване місце проживання (для орендарів — фактичне місце проживання) із зазначенням адреси житла (поштовий індекс, населений пункт, вулиця, номер будинку, квартири), контактний номер телефону, реквізити паспорта громадянина України (серія, номер, ким і коли виданий), реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

4. У Заяві слід підкреслити, на які види послуг призначати субсидію:

- на оплату житлово-комунальних послуг;

- придбання твердого палива та скрапленого газу (в разі, коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення).

Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, потрібно підкреслити все.

5. У Заяві слід зазначити відомості про житлово-комунальні послуги, якими користується сім’я, зокрема:

у графі «Номер особового рахунка»,— номер особового рахунка, який міститься в договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

у графі «Найменування організації, що надає послуги» — назву організації, що міститься в договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

у графі «Примітки» зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме: «є лічильник» або «немає лічильника».

6. У Заяві слід відмітити про потребу розгляду питання призначення субсидії комісією, створеною місцевими органами влади, що здійснюється на підставі обстеження умов проживання сім’ї.

Рішення про призначення субсидії комісією ухвалюється в таких випадках:

- на збільшену понад норму площу житла непрацездатним особам;

- у складі сім’ї є особи, які зареєстровані, але не проживають у житловому приміщенні;

- за фактичним місцем проживання особі, яка орендує житло на підставі договору оренди;

- зареєстровані в житловому приміщенні особи сплачують за житлово-комунальні послуги на розділені особові рахунки;

- сім’я впродовж 12 місяців перед зверненням здійснила одноразову покупку або оплатила послуги на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тис. грн.

7. Відомості, зазначені в Заяві, засвідчуються підписом особи, а також ставиться дата заповнення Заяви.

8. Звертаємо увагу, що громадянам, які вже одержують субсидію, додатково надавати документи для її призначення непотрібно.

За матеріалами газети “Праця і зарплата” №34 (998) від 14 вересня 2016 року
        З 1 січня 2016 року в Україні запроваджено оформлення та видачу громадянам України замість паперових паспортів нових біометричних документів – пластикових ID-карток з безконтактним електронним носієм інформації, які замінюватимуть внутрішній паспорт та міститимуть біометричні дані власника такого документа.

        Порядок оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України, а також зразки бланків паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм інформації та паспорта громадянина України, що не містить безконтактного електронного носія інформації, затверджено Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України» від 25 березня 2015 року № 302 (із змінами).

ID – картка — новий паспорт громадянина України (роз’яснення юрисконсульта обкому профспілки Дементьєва Ю.В.)


 

09 квітня 2014 року відбулася звітно-виборної конференція Первомайської міської організації Профспілки працівників освіти і науки.

Діяльність  міської організації профспілки за період з березня 2009 року по  квітень 2014 р. визнана задовільною.

Радою Профспілки  обрана президія міської організації профспілки освітян.

 

СКЛАД ПРЕЗИДІЇ

Первомайської міської організації Профспілки працівників освіти і науки

 

Сисоєва Ірина Володимирівна – голова президії Профспілки;

Токарська Марина Борисівна – заступник голови президії, голова ПК УО;

Коноваленко Надія Іванівна – голова комісії з питань організаційної роботи, голова ПК ДНЗ-ЦРД;

Ліпанов Євген Валерійович – голова комісії з питань соціально-економічного та правового захисту працівників освіти, голова ПК ЗОШ №17;

Островська Ольга Пилипівна – голова комісії з питань культурно-масової, спортивної роботи, оздоровлення, голова ПК ЗОШ №9;

Хілінська Світлана Гаврилівна – голова комісії з питань охорони праці, представник профспілки з охорони праці, голова ПК ДНЗ №6;

Баранська Ольга Анатоліївна – голова комісії з питань роботи з ветеранами, голова ПК ЦНТТУМ.

Витяг із переліку

Нові кваліфікаційні характеристики посад

Основні державні соціальні гарантії з 1 грудня 2013 року

Пенсія за вислугу років

Підготовка до тарифікації

Роз'яснення юрисконсульта

Що втрачає той, хто не є членом профспілки

Як обчислюється заробітна плата

Показники нарахування пенсії

  
 
Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Навчальні заклади міста у WEB-просторі
Архів записів

 Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz